Omida Logistics Partnerem Logistycznym Polskiej Ligi Żeglarskiej

Omida Logistics Partnerem Logistycznym Polskiej Ligi Żeglarskiej | Omida Logistics

  Dzień dobry, są z nami Bartłomiej Glinka, Prezes OMIDA Group i Omida Logistic oraz Maciej Cylupa, Prezes Polskiej Ligi Żeglarskiej. Panowie, opowiedzcie nam, jak rozpoczęła się wasza współpraca związana z żeglarstwem i jak doszło do waszego spotkania.

  Bartłomiej Glinka: Ta przygoda miała swój początek dwa lata temu, gdy jako uczestnik Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej spotkałem Macieja. Szybko zorientowaliśmy się, że są pewne obszary logistyczne, które Omida Logistics mogła zaspokoić, szczególnie w transporcie łodzi RS21, której producentem jest Wielka Brytania. Współpraca nabrała tempa i wkrótce rozszerzyła się na inne aspekty. Tak to zazwyczaj bywa wśród pasjonatów branży żeglarskiej.

  Czyli biznes połączył wasze ścieżki? Dlaczego akurat żeglarstwo zwróciło Waszą uwagę?

  Maciej Cylupa: Żeglarstwo to nasze wspólne hobby. Liga powstała z pasji i to jest moje zawodowe życie od wielu lat. Przez połączenie interesów i zamiłowania do żeglarstwa mogliśmy nie tylko transportować jachty, ale także wspomagać organizację Ligi. To projekt, który ma już 10 sezonów na karku i stale się rozwija, podróżując po Polsce i dostarczając niezapomnianych emocji w różnych lokalizacjach.

  A co wyróżnia Polską Ligę Żeglarską na tle innych inicjatyw żeglarskich?

  Maciej Cylupa: Postawiliśmy na prostotę – dostarczamy sprzęt i serwis, co obniża barierę wejścia. Liga jest dynamiczna, zawody odbywają się blisko brzegu, co w połączeniu z naszymi mediami i transmisją na żywo, stworzyło unikalną relację z widzami. Używamy nowoczesnych technologii jak tracking GPS i drony, które pozwalają na śledzenie akcji w czasie rzeczywistym. To wszystko sprawia, że Liga stała się jednym z najważniejszych projektów żeglarskich w Polsce.

  Jaką atrakcyjność dla uczestników i widzów ma Liga?

  Bartłomiej Glinka: Z perspektywy zawodnika, atrakcyjność polega na pracy zespołowej – łodzie wymagają większej załogi, co wprowadza inną dynamikę i większą interakcję między ludźmi. To tworzy unikalną atmosferę, zarówno na pokładzie, jak i poza nim.

  Macieju, skąd wziął się pomysł na taką formułę Ligi?

  Maciej Cylupa: Inspiracją była niemiecka Bundesliga Żeglarska. Nauczyliśmy się od nich, dostosowując koncepcję do polskich realiów. Zastosowanie nowych technologii i silne nastawienie na media pomogło nam wyróżnić się i dotrzeć do szerszej publiczności.

  Jakie macie plany na najbliższy sezon?

  Maciej Cylupa: Zdecydowanie chcemy zwiększyć świadomość o Polskiej Lidze Żeglarskiej, nie tylko w rodzimym środowisku, ale także wśród szerszej publiczności. Aspekty medialne pozostają kluczowe w naszych działaniach.

  Co partnerstwo oznacza dla Omida Logistics?

  Bartłomiej Glinka: Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak fantastycznego przedsięwzięcia. To partnerstwo nie jest tylko wsparciem logistycznym, ale i wzajemnym rozwojem w duchu pasji, które nas połączyło.

  Jakie mieliście oczekiwania wobec tej współpracy?

  Maciej Cylupa: Szukaliśmy partnera, który rozumie potrzeby ligi i wesprze nas w realizacji celów. Omida Logistics dzieli naszą pasję i chęć tworzenia wartościowych inicjatyw.

  Dziękujemy za inspirującą rozmowę i za poświęcony czas. To była niezwykła przyjemność dowiedzieć się więcej o Waszej współpracy i przyszłych planach.

  Podsumowując, Omida Logistics z entuzjazmem wypływa na szerokie wody Polskiej Ligi Żeglarskiej, przynosząc na pokład swoje bogate doświadczenie w logistyce i gotowość do wspólnego rozwoju. Zespół bierze aktywny udział w rozgrywkach Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej, co zapowiada bardzo ciekawe zmaganie na wodach. Partnerstwo Omida Logistics z Polską Ligą Żeglarską to nie tylko wsparcie dla drużyny, ale i sygnał, że żeglarstwo w Polsce ma mocnego i innowacyjnego sprzymierzeńca na kursie ku przyszłości.

  Przeczytaj również

  Trzecie zwycięstwo Alberta podczas Gali BFN4! | Omida Logistics

  Trzecie zwycięstwo Alberta podczas Gali BFN4!

  Powróćmy jeszcze raz do spektakularnego zwycięstwa Alberta na Gali BFN4!

  Walka Alberta podczas Gali Sparta MMA w Baranowie | Omida Logistics

  Walka Alberta podczas Gali Sparta MMA w Baranowie

  Powróćmy jeszcze raz do spektakularnego zwycięstwa Alberta na Gali Sparta MMA w Baranowie.

  Turniej Omida Open 2023 | Omida Logistics

  Turniej Omida Open 2023

  Rozpoczynamy nową rundę Turnieju Omida Open — to już IX edycja Gdańskiego Turnieju Tenisa Stołowego.

  Rafał Formela udziela wywiadu dla portalu sportowego! | Omida Logistics

  Rafał Formela udziela wywiadu dla portalu sportowego!

  Cieszymy się, że nasi Ambasadorzy, spełniają swoje pasje i realizują zamierzone cele. 🏆

  Więcej artykułów

  Newsletter

  Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

  Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
   • PolskiEnglishEspañolRomână
  Omida Logistics Sp. z o.o.
  Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
  | Wszelkie prawa zastrzeżone
  Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

  Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.