Trójmiejska Liga Żeglarska 2023

Trójmiejska Liga Żeglarska 2023 | Omida Logistics
Trojmiejska Liga Zeglarska 2023

Za nami czwarta z pięciu rund!

Coraz bliżej finału Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej! Czwarta z pięciu rund tegorocznego sezonu zakończyła się dla nas pozytywnie! ⛵ ▶ Mimo niekorzystnej pogody, nasza drużyna Omida Logistics stanęła na wysokości zadania, wykazując się wysokim zaangażowaniem oraz determinacją. I choć warunki były trudne, nie przeszkodziło nam to w zajęciu 5. miejsca! 💪 ▶ Nie możemy się już doczekać ostatniej rundy sezonu zasadniczego, która odbędzie się pod koniec lipca w Gdyni. Trzymajcie za nas kciuki!

#OmidaLogistics #OmidaTeam #OmidaSport Fot.: Adam Burdyło

Trojmiejska Liga Zeglarska Omida Group

Trojmiejska Liga Zeglarska Omida Group

Trojmiejska Liga Zeglarska Omida Group

Trojmiejska Liga Zeglarska Omida Group

Trojmiejska Liga Zeglarska Omida Group

Zakończyliśmy Trójmiejską Ligę Żeglarską na podium!

Omida z tytułem Wicemistrza Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej! 🥈 ▶ Po 8. emocjonujących regatach, nasza drużyna zajęła 2. miejsce spośród 11. zespołów! ▶ Dzięki determinacji, licznym treningom i solidnej pracy zespołowej udało nam się osiągnąć ten wspaniały wynik. To idealny dowód na to, że "Together We Are Strong". 💪 ▶ Gratulujemy całej drużynie i dziękujemy za ich zaangażowanie.

Trojmiejska Liga Zeglarska 2023

Trojmiejska Liga Zeglarska 2023

Trojmiejska Liga Zeglarska 2023

Runda III Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej 2023

III runda Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej już za nami! ⛵ Nasza drużyna po emocjonującym wyścigu oraz zaciętej rywalizacji ostatecznie zakończyła ten etap zawodów na 3 miejscu. 🏆 Odpowiednia motywacja i zaangażowanie zaowocowały zdobyciem wysokiego miejsca.

III runda Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej

III runda Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej

III runda Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej

Do rozegrania pozostały dwie rundy — w pierwszy i ostatni weekend lipca. Liczymy na Waszą aktywność i wsparcie. Do zobaczenia na wodzie!

Runda II Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej 2023

Rywalizacja była naprawdę zacięta! Jednak pomimo licznej konkurencji, dzięki odbyciu wielu skutecznych treningów i ogromnej determinacji naszych zawodników, Omida Logistics zajęła 2. miejsce spośród 11 drużyn! Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia. 📷

Trójmiejska Liga Żeglarska 2023 - Omida Logistics

Trójmiejska Liga Żeglarska 2023 - Omida Logistics

Trójmiejska Liga Żeglarska 2023 - Omida Logistics

Trójmiejska Liga Żeglarska 2023 - Omida Logistics

Trójmiejska Liga Żeglarska 2023 - Omida Logistics

Trójmiejska Liga Żeglarska 2023 - Omida Logistics

Gratulujemy naszej drużynie osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych etapach Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej! ⛵

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.