Targi Transportowe 2022

Targi Transportowe 2022 | Omida Logistics
Bezpieczeństwo transportu w 2021 roku

Targi transportowe to świetna okazja, aby podzielić się własnymi doświadczeniami nabieranymi przez lata w branży logistycznej. Jest to także możliwość poznania nowych doświadczeń i nowatorskich rozwiązań w zakresie transportu ogólnopolskiego i międzynarodowego.

MT TSL 2022 - Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki 2022 to bez wątpienia świetna okazja skierowana głównie do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Targi branży transportu i logistyki odbędą się 11.04.2022 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty. Jest to także świetna okazja, aby zorientować się jakie innowacje pojawiają się na rynku transportowym.

Modernlog 2022 - Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu 2022

Jednym z takich wydarzeń, które odbędzie się w tym roku, są Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu. Wydarzenie to będzie mieć miejsce w Poznaniu w dniach od 31.05 do 03.06.2022. Charakteryzować się będzie nowoczesnym podejściem do transportu, otwartością na zmiany (w odniesieniu do sytuacji w Polsce i na świecie) oraz innowacyjną logistyką opartą na nietuzinkowych rozwiązaniach. Podczas wydarzenia poruszone zostaną zagadnienia związane z ideą logistyki 4.0, która zakłada automatyzację i samokontrolę procesów związanych z transportem.

Translogistica 2022

Kolejną świetną okazją na zapoznanie się z trendami nowoczesnej logistyki i transportu są IX Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki - TransLogistica 2022. Odbędą się one w dniach od 07.11.2022 do 09.11.2022 w EXPO XXI w Warszawie. W odniesieniu do edycji VIII zakładamy, że w tegorocznej edycji odbędą się ciekawe cykle prezentacji organizowane przez portal Bezpieczeństwo w Logistyce, spotkania transportowe TSL Biznes, wystawy związane z logistyka międzynarodową oraz wystąpienia na temat praktycznych aspektów dobrego planowania transportu ogólnopolskiego i międzynarodowego.

ColdChain Poland 2022

ColdChain Poland Virtual Expo to wyjątkowa platforma internetowa, która umożliwia spotkanie i współpracę osób związanych z chłodniczym łańcuchem dostaw. To niezwykle produktywne, wydajne i łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala na spotkania z potencjalnymi partnerami, sprzedaż produktów i usług, pozyskiwanie nowych dostawców i rozwiązań lub poznanie nowych możliwości i inicjatyw, omówienie problemów i uzyskanie odpowiedzi od ekspertów branżowych podczas wielu spotkań, dyskusji i konferencji. Targi prezentujące tą platformę odbędą się 5-7.04.2022 roku w EXPO XXI w Warszawie.

GREEN LOGISTICS EXPO

Targi Green Expo to międzynarodowe wydarzenie biznesowe, marketingowe, kulturowe, handlowe i konfrontacyjne dotyczące tematów związanych z zaawansowaną logistyką i spedycją. Poruszane tam będą kwiestie związane m.in. ze zmodernizowanymi, innowacyjnymi procesami logistycznymi. Miejscem targów będzie włoska Padwa w dniach 5-7.10.2022 roku.

IntraMag Poland 2022

Międzynarodowe Targi IntraLog Poland 2022 to nowoczesne targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalnym dostawcom i spedytorom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28.04.2022 w Centrum Wystawienniczo Kongresowym Warsaw Expo w Nadarzynie.

SYMAS® 2022

Wydarzenie SYMAS® 2022 to jedyne w swoim rodzaju spotkanie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, obróbką, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem proszków, granulatów, kruszyw i innych szeroko pojętych materiałów sypkich i masowych. Spotkanie będzie mieć miejsce w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach od 19-20.10.2022.

EkoFlota - Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej

Międzynarodowe Targi EkoFlota to unikalna okazja do zapoznania się z produktami i usługami związanymi z rynkiem pojazdów ekologicznych, zarządzaniem flotą oraz szeroko rozumianą branżą e-mobility. To również biznesowe wydarzenie dające możliwość wymiany opinii oraz nawiązania kontaktów handlowych. Targi mają za zadanie pomóc firmom w dopasowaniu się do ciągle zmieniającej się rzeczywistości biznesowej i rosnących wymagań klientów. Targi odbędą się w dniach 19-21.10.2022 na Terenie Targowym MTP w Hali nr 6 w Poznaniu.

MT TSL — Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym i nawiązać relacje B2B. IV edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 20-22.09.2022 w Warszawie w PTAK WARSAW EXPO.

INTERMODAL IN POLAND 2022

Konferencja „INTERMODAL IN POLAND 2022” odbędzie się w Hotelu Zamek w Janowie Podlaskim w pobliżu Małaszewicz i Terespola w dniach 27-29.09.2022 roku. W trakcie wydarzenia odbędą się dyskusje przedstawicieli branży i administracji oraz wykłady ekspertów. Zaplanowano także wydarzenia towarzyszące, które będą świetną możliwością integracji i miłego spędzenia czasu.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2022
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 01.05.2022 nastąpiła zmiana danych rejestrowych do faktur. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.