Targi, konferencje i wydarzenia TSL 2024

Targi, konferencje i wydarzenia TSL 2024 | Omida Logistics
Bezpieczeństwo transportu w 2021 roku

Targi transportowe to świetna okazja, aby podzielić się własnymi doświadczeniami nabieranymi przez lata w branży logistycznej. Jest to także możliwość poznania nowych doświadczeń i nowatorskich rozwiązań w zakresie transportu ogólnopolskiego i transportu międzynarodowego.

Targi transportowe 2024

Z niecierpliwością oczekujemy nadchodzących konferencji i wydarzeń branży TSL w 2024 roku. Ten rok będzie ekscytującym czasem dla wszystkich profesjonalistów związanych z transportem, spedycją i logistyką. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd najważniejszych wydarzeń, które zaplanowano w tym roku.

Intralogistica Poland Expo 2024

W Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, w dniach 24-26 stycznia 2024 odbędą się targi poświęconych nowinkom w logistyce magazynowej - Intralogistica Poland Expo. Wydarzenie to zaprasza dostawców technologii magazynowych, projektantów magazynów, i wiele innych profesjonalistów związanych z branżą do odkrycia najnowszych rozwiązań technicznych. Oprócz ekspozycji, uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w bogatym programie szkoleń i konferencji, co czyni te targi idealnym miejscem do zgłębiania aktualnych trendów w logistyce magazynowej.

Transport Week 2024

Konferencja Transport Week, planowana na 12-13 marca 2024 w Gdyni, skupi się na najnowszych trendach i wyzwaniach sektora transportowego. Znaczenie geopolityki, analiza rynku i rozwój infrastruktury to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas tego wydarzenia, oferując uczestnikom kompleksowy wgląd w przyszłość branży.

Warsaw Bus Expo 2024

W dniach 9-11 kwietnia 2024 roku Ptak Warsaw Expo będzie gospodarzem Warsaw Bus Expo, targów poświęconych nowoczesnym rozwiązaniom w transporcie publicznym. To miejsce, w którym producenci i operatorzy będą mieli okazję do zaprezentowania innowacji, które zdefiniują przyszłość komunikacji miejskiej.

XII Poznańskie Forum Logistyczne 2024

Przyszłość zaczyna się na XII Poznańskim Forum Logistycznym, które odbędzie się 11-12 kwietnia na Politechnice Poznańskiej. Forum to jest miejscem, gdzie można zagłębić się w takie trendy jak automatyzacja czy sztuczna inteligencja, oferując cenne wskazówki do osiągnięcia sukcesu.

MODERNLOG 2024

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2024, stanowią kluczowe wydarzenie dla każdego, kto szuka nowych rozwiązań w ramach logistyki 4.0. Z naciskiem na automatyzację, innowacje technologiczne oraz adaptacyjność, MODERNLOG to przestrzeń, w której przyszłość logistyki staje się rzeczywistością.

Intermodal in Poland 2024

Konferencja Intermodal in Poland, która odbędzie się 12-14 czerwca 2024 w Janowie Podlaskim, skupi się na kluczowych aspektach i wyzwaniach transportu intermodalnego. Spotkanie to zgromadzi szerokie spektrum ekspertów - od liderów branży, przez przedstawicieli administracji publicznej, po akademików, dyskutując o przyszłości i roli transportu intermodalnego w Polsce.

TRANSEXPO 2024

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, odbywające się w dniach 16-18 października 2024 w Targach Kielce, zaprezentują nowoczesne rozwiązania dla komunikacji zbiorowej. Od innowacji technologicznych po zrównoważony rozwój, TRANSEXPO to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń dla profesjonalistów z branży.

TransLogistica Poland 2024

TransLogistica Poland powraca jako najważniejsze targi transportu, logistyki i spedycji w Europie Środkowo-Wschodniej. Zaplanowane na 5-7 listopada 2024 w Warszawie, w EXPO XXI, wydarzenie obiecuje być katalizatorem dla nowych idei, technologii oraz współpracy między kluczowymi graczami rynku. To wyjątkowa okazja do spotkania z liderami branży i zgłębienia innowacyjnych rozwiązań.

Targi transportowe 2023

Przed nami rok 2023! Organizatorzy targów transportowych przesyłają informację o najnowszych wydarzeniach, które będą miały miejsce w przyszłym roku. Poniżej prezentujemy grafik targów transportowych na 2023:

MT TSL 2023

MT TSL edycja 2023 to wydarzenie, które daje możliwość spotkania w jednym miejscu właścicieli firm transportowych, przewoźników, spedytorów i kadry zarządzającej. Targi odbędą się W dniach 4-6.04.2023 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Poniżej prezentujemy podsuowanie edycji 2019.

Transport Logistic 2023

Targi Transport Logistic 2023 są organizowane co dwa lata przez firmę Messe München. To jedne z najważniejszych i największych wydarzeń świata logistyki, mobilności IT oraz transportu drogowego. Organizowane na ogólnoświatową skalę wydarzenie odbędzie się w dniach 9-12 maja 2023 w Trade Fair Center Messe w Monachium. Zakres logistycznych tematów podczas tego wydarzenia obejmować będzie m.in.:

 • Zabezpieczenie ładunków,
 • Prezentację nowego sprzętu przechowywania, transportu i dystrybucji,
 • Badania i rozwój sektora logistycznego,
 • Nowoczesne wyposażenia doków i terminali przeładunkowych.

Poniższe wideo prezentuje Targi Transport Logistics z 2019 roku.

Modernlog 2023

Modernlog 2023 to najważniejsze w Polsce Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w dniach 30.05-2.06.2023 w Poznaniu nie zabraknie rozwiązań wpisujących się w ideę logistyki 4.0 zakładającej automatyzację procesów, samokontrolę i możliwość szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków w branży TSL. Poniżej relacja z zeszłorocznej edycji tego wydarzenia.

Intermodal In Poland 2023

Międzynarodowa konferencja Intermodal In Poland 2023 odbędzie się w dniach 13-15.06.2023 w Janowie Podlaskim. Skupia ona nie tylko firmy z branży TSL, ale także przedstawicieli administracji publicznej, zarządców infrastruktury, samorządów oraz przedstawicieli organizacji branżowych. Oprócz udziału w debatach uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w wizycie studyjnej w terminalach przeładunkowych w rejonie Małaszewicz i Terespola.

Trako 2023

TRAKO 2023 to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Targi odbędą się w dniach 19-22.09.2023 w Gdańsku. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie. Informacje odnośnie do wejściówek pojawią się po 1.4.2023. Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym Targi Trako w 2021 roku.

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki - Transport a Logistika 2023

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TRANSPORT A LOGISTIKA to jedne z najważniejszych w Europie Środkowej targi branży transportowej i logistycznej. Odbędą się one w dniach 10-13.10.2023 w Centrum Wystawienniczym w Brnie w Czechach. W ubiegłorocznej edycji targów wzięło udział ponad stu wystawców, z których 1/4 przyjeżdża z zagranicy. Prawie 4.000 zwiedzających deklaruje zainteresowanie ekspozycjami branży transportowej i logistycznej.

Intermodal Europe 2023

Wydarzenie Intermodal Europe 2023 odbędzie się w dniach 10-12.10.2023 w RAI w Amsterdamie w Holandii. Międzynarodowa konferencja Intermodal Europe dedykowana jest do przedstawicieli z sektorów spedycyjnych, portowych (obsługi terminali), dostawców technologii, agentów spedycyjnych, linii żeglugowych i dostawców usług logistycznych. Poniżej przedstawiamy nagranie z pierwszego dnia zeszłorocznej konferencji Intermodal Europe 2022.

Translogistica 2023

TransLogistica Poland to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób zawodowo związanych z branżą TSL. Targi odbędą się w dniach 7-9.11.2023 w EXPO XXI w Warszawie. Podczas wydarzenia przewoźnicy, firmy logistyczne i spedycyjne mają możliwość bezpośredniego dotarcia do przedsiębiorstw produkcyjnych, sieci handlowych i dystrybutorów wszelkiego rodzaju (załadowców i właścicieli ładunków), a więc podmiotów korzystających i poszukujących usług m.in. z zakresu transportu międzynarodowego.

AntwerpXL 2023

AntwerpXL 2023 - wielokrotnie nagradzane wydarzenie poruszające kwestie związane z breakbulk i heavy-lift. AntwerpXL 2023 odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2023 r. w Antwerpii w Belgii. Podczas spotkania omawiane są istotne kwestie związane z transportem w branży TSL: ładunków typu breakbulk, roro, heavy-lift i project cargo. Konferencja zapewnia dostęp do najnowszych informacji oraz daje możliwość poszerzenia swoich kontaktów partnerskich w całej Europie. Przedstawiamy film podsumowujący zeszłoroczną edycję AntwerpXL 2022.

Targi 2022

MT TSL 2022 - Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki 2022 to bez wątpienia świetna okazja skierowana głównie do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Targi branży transportu i logistyki odbędą się 11.04.2022 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty. Jest to także świetna okazja, aby zorientować się jakie innowacje pojawiają się na rynku transportowym.

Modernlog 2022 - Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu 2022

Jednym z takich wydarzeń, które odbędzie się w tym roku, są Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu. Wydarzenie to będzie mieć miejsce w Poznaniu w dniach od 31.05 do 03.06.2022. Charakteryzować się będzie nowoczesnym podejściem do transportu, otwartością na zmiany (w odniesieniu do sytuacji w Polsce i na świecie) oraz innowacyjną logistyką opartą na nietuzinkowych rozwiązaniach. Podczas wydarzenia poruszone zostaną zagadnienia związane z ideą logistyki 4.0, która zakłada automatyzację i samokontrolę procesów związanych z transportem.

Translogistica 2022

Kolejną świetną okazją na zapoznanie się z trendami nowoczesnej logistyki i transportu są IX Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki - TransLogistica 2022. Odbędą się one w dniach od 07.11.2022 do 09.11.2022 w EXPO XXI w Warszawie. W odniesieniu do edycji VIII zakładamy, że w tegorocznej edycji odbędą się ciekawe cykle prezentacji organizowane przez portal Bezpieczeństwo w Logistyce, spotkania transportowe TSL Biznes, wystawy związane z logistyka międzynarodową oraz wystąpienia na temat praktycznych aspektów dobrego planowania transportu ogólnopolskiego i transportu międzynarodowego.

ColdChain Poland 2022

ColdChain Poland Virtual Expo to wyjątkowa platforma internetowa, która umożliwia spotkanie i współpracę osób związanych z chłodniczym łańcuchem dostaw. To niezwykle produktywne, wydajne i łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala na spotkania z potencjalnymi partnerami, sprzedaż produktów i usług, pozyskiwanie nowych dostawców i rozwiązań lub poznanie nowych możliwości i inicjatyw, omówienie problemów i uzyskanie odpowiedzi od ekspertów branżowych podczas wielu spotkań, dyskusji i konferencji. Targi prezentujące tą platformę odbędą się 5-7.04.2022 roku w EXPO XXI w Warszawie.

GREEN LOGISTICS EXPO

Targi Green Expo to międzynarodowe wydarzenie biznesowe, marketingowe, kulturowe, handlowe i konfrontacyjne dotyczące tematów związanych z zaawansowaną logistyką i spedycją. Poruszane tam będą kwiestie związane m.in. ze zmodernizowanymi, innowacyjnymi procesami logistycznymi. Miejscem targów będzie włoska Padwa w dniach 5-7.10.2022 roku.

IntraMag Poland 2022

Międzynarodowe Targi IntraMag Poland 2022 to nowoczesne targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalnym dostawcom i spedytorom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28.04.2022 w Centrum Wystawienniczo Kongresowym Warsaw Expo w Nadarzynie.

SYMAS® 2022

Wydarzenie SYMAS® 2022 to jedyne w swoim rodzaju spotkanie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, obróbką, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem proszków, granulatów, kruszyw i innych szeroko pojętych materiałów sypkich i masowych. Spotkanie będzie mieć miejsce w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach od 19-20.10.2022.

EkoFlota - Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej

Międzynarodowe Targi EkoFlota to unikalna okazja do zapoznania się z produktami i usługami związanymi z rynkiem pojazdów ekologicznych, zarządzaniem flotą oraz szeroko rozumianą branżą e-mobility. To również biznesowe wydarzenie dające możliwość wymiany opinii oraz nawiązania kontaktów handlowych. Targi mają za zadanie pomóc firmom w dopasowaniu się do ciągle zmieniającej się rzeczywistości biznesowej i rosnących wymagań klientów. Targi odbędą się w dniach 19-21.10.2022 na Terenie Targowym MTP w Hali nr 6 w Poznaniu.

MT TSL — Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym i nawiązać relacje B2B. IV edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 20-22.09.2022 w Warszawie w PTAK WARSAW EXPO.

INTERMODAL IN POLAND 2022

Konferencja „INTERMODAL IN POLAND 2022” odbędzie się w Hotelu Zamek w Janowie Podlaskim w pobliżu Małaszewicz i Terespola w dniach 27-29.09.2022 roku. W trakcie wydarzenia odbędą się dyskusje przedstawicieli branży związanej z transportem intermodalnym, a także administracji. Nie zabraknie również wykładów ekspertów. Zaplanowano także wydarzenia towarzyszące, które będą świetną możliwością integracji i miłego spędzenia czasu.

INTERMODAL IN POLAND - NORTH-SOUTH

Pierwsza Konferencja z cyklu INTERMODAL IN POLAND – North – South, która odbędzie się w Szczecinie w dniach 30 listopada -1 grudnia 2022 roku w Centrum Kultury Euroregionu CKE Stara Rzeźnia na wyspie Łasztownia. Wydarzenie dedykowane jest podmiotom prowadzącym aktywną działalność gospodarczą z zakresu transportu (szczególnie transportu intermodalnego), spedycji i logistyki oraz firmom kooperującym z portami morskimi Szczecin-Świnoujście.

Przeczytaj również

Wesołych Świąt Wielkanocnych | Omida Logistics

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! | Omida Logistics

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA! | Omida Logistics

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

Gala Operatora Logistycznego 2023 | Omida Logistics

Gala Operatora Logistycznego 2023

W dniu 30 listopada 2023 roku odbyła się Gala Operatora Logistycznego 2023, na której Omida Logistics otrzymała wyróżnienie.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

 • Transport
 • Logistyka
 • Firma
 • Wycena Transportu
 • Kontakt
  • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.