Omida Trade — nowa strona internetowa

Omida Trade — nowa strona internetowa | Omida Logistics

Nowa strona internetowa Omida Trade

Nadszedł dzień premiery strony internetowej marki Omida Trade – dystrybutora kontenerów morskich, specjalizującego się w sprzedaży, składowaniu, brandingu oraz transporcie kontenerów.

🔵 Strona dostępna jest pod adresem www.omidatrade.pl

Omida Trade zapewnia szeroki wybór kontenerów morskich, w różnych rozmiarach i konfiguracjach oraz oferuje usługi komplementarne do sprzedaży i dystrybucji kontenerów. Sklep online umożliwia łatwe i szybkie zakupy, a nasza wykwalifikowana obsługa klienta jest gotowa pomóc w razie jakichkolwiek pytań.

Na stronie internetowej znajduje się także blog, na którym można przeczytać o wizycie naszych przedstawicieli w depocie kontenerowym iHub Centrostal Łódź, a także o możliwości rozszerzenia naszej oferty o kontenery modułowe.

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia strony oraz zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym. Ponadto zachęcamy do śledzenia strony internetowej na bieżąco!

Omida Trade

Przeczytaj również

Wywiad:  Omida Trade, czyli co będzie z kontenerami? Wkraczamy ze sprzedażą kontenerów w Polsce i Europie. | Omida Logistics

Wywiad: Omida Trade, czyli co będzie z kontenerami? Wkraczamy ze sprzedażą kontenerów w Polsce i Europie.

Wywiad z Dominikiem oraz Darkiem twórcami marki Omida Trade

Omida Trade | Omida Logistics

Omida Trade

Sprzedaż i dystrybucja kontenerów

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.