Omida Logistics sponsorem Sharp Run 2023

Omida Logistics sponsorem Sharp Run 2023 | Omida Logistics

  Wielkimi krokami zbliża się Sharp Run 2023 - terenowy bieg dla miłośników dobrej zabawy! Miło nam zakomunikować, że nasza firma logistyczna Omida stała się jednym ze sponsorów 6. edycji zawodów terenowych. Warto także zaznaczyć, że w imprezie udział bierze drużyna z oddziału w Wyszkowie. Dla wszystkich chętnych - liczba miejsc jest ograniczona. Zaproście rodzinę, znajomych, kolegów z pracy i ruszajcie!

  Sharp Run 2023 - Omida Logistics


  7 października, w sobotę mieliśmy okazję wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu - biegu Sharp Run 2023! To było coś, czego nie zapomnimy! 💪

  Nasza ekipa z oddziału w Wyszkowie stawiła czoła 8 kilometrom biegu przez malowniczy las, a na naszej drodze czekało aż 40 ekscytujących przeszkód. Błoto, zimna rzeka, piach - wszystko to, co kochają duże dzieci! 😁

  Dzięki naszej determinacji i wspólnemu duchowi, daliśmy radę! Przemierzając las w rytm adrenaliny i radości, czuliśmy się jak prawdziwi bohaterowie. To była nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim niesamowita zabawa.

  Bieg Sharp Run 2023 to wydarzenie, które na pewno pozostanie w naszej pamięci na długo. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu i wyzwań terenowych, to był prawdziwy raj. I co ważne, udowodniliśmy sobie, że wspólnie możemy pokonać każdą przeszkodę.

  Dziękujemy organizatorom za fantastyczną przygodę i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji! 💥 Szczególne podziękowania dla Alberta Jachimowskiego za przesłanie zdjęć z wydarzenia!

  Bieg Sharp Run 2023

  Bieg Sharp Run 2023

  Bieg Sharp Run 2023

  Bieg Sharp Run 2023

  Bieg Sharp Run 2023

  Sharp Run 2023

  Przeczytaj również

  Wesołych Świąt Wielkanocnych | Omida Logistics

  Wesołych Świąt Wielkanocnych

  Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! | Omida Logistics

  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

  Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA! | Omida Logistics

  Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

  Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

  Gala Operatora Logistycznego 2023 | Omida Logistics

  Gala Operatora Logistycznego 2023

  W dniu 30 listopada 2023 roku odbyła się Gala Operatora Logistycznego 2023, na której Omida Logistics otrzymała wyróżnienie.

  Więcej artykułów

  Newsletter

  Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

  Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
   • PolskiEnglishEspañolRomână
  Omida Logistics Sp. z o.o.
  Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
  | Wszelkie prawa zastrzeżone
  Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

  Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.