Omida Logistics sponsorem Sharp Run 2023

Omida Logistics sponsorem Sharp Run 2023 | Omida Logistics

Wielkimi krokami zbliża się Sharp Run 2023 - terenowy bieg dla miłośników dobrej zabawy! Miło nam zakomunikować, że nasza firma logistyczna Omida stała się jednym ze sponsorów 6. edycji zawodów terenowych. Warto także zaznaczyć, że w imprezie udział bierze drużyna z oddziału w Wyszkowie. Dla wszystkich chętnych - liczba miejsc jest ograniczona. Zaproście rodzinę, znajomych, kolegów z pracy i ruszajcie!

Sharp Run 2023 - Omida Logistics


7 października, w sobotę mieliśmy okazję wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu - biegu Sharp Run 2023! To było coś, czego nie zapomnimy! 💪

Nasza ekipa z oddziału w Wyszkowie stawiła czoła 8 kilometrom biegu przez malowniczy las, a na naszej drodze czekało aż 40 ekscytujących przeszkód. Błoto, zimna rzeka, piach - wszystko to, co kochają duże dzieci! 😁

Dzięki naszej determinacji i wspólnemu duchowi, daliśmy radę! Przemierzając las w rytm adrenaliny i radości, czuliśmy się jak prawdziwi bohaterowie. To była nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim niesamowita zabawa.

Bieg Sharp Run 2023 to wydarzenie, które na pewno pozostanie w naszej pamięci na długo. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu i wyzwań terenowych, to był prawdziwy raj. I co ważne, udowodniliśmy sobie, że wspólnie możemy pokonać każdą przeszkodę.

Dziękujemy organizatorom za fantastyczną przygodę i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji! 💥 Szczególne podziękowania dla Alberta Jachimowskiego za przesłanie zdjęć z wydarzenia!

Bieg Sharp Run 2023

Bieg Sharp Run 2023

Bieg Sharp Run 2023

Bieg Sharp Run 2023

Bieg Sharp Run 2023

Sharp Run 2023

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.