Omida Group kolejny raz na liście Diamentów Forbes 2023

Omida Group kolejny raz na liście Diamentów Forbes 2023 | Omida Logistics

Omida Group kolejny raz na liście Diamentów Forbes 2023

W najnowszym wydaniu w styczniu 2023 wywiadu udzielili Bartłomiej Glinka CEO Omida, Marek Rostkowski CEO Omida oraz Daniel Franke Dyrektor Zarządzający Omida S.A.
Prezesi wskazują jakie cele zrealizowała Grupa Omida przez ostatnie 12 lat oraz jakie produkty rozwijała w ostatnich latach. Prezesi zapowiadają, że celem na lata 2023-2026 jest akwizycja oraz dołączenie do potfela marek kilku nowych podmiotów.

Link do wizytówki: https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2023/omida-group-integrator-logistyczny/42y7ree

Omida Group - Integrator Logistyczny

Odważne działania Grupy Omida i rozbudowa struktury firmy umożliwią w przyszłości stać się Omida Group znaczącym holdingiem logistycznym, nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. "Wchodzimy w fazę najszybszego rozwoju" mówi Bartłomiej Glinka. Poprzez rozbudowę struktur w Europie oraz rozwiązania technologiczne Omida Group ma zamiar osiągnąć 2,6 mld PLN do końca 2026 roku.

Stawiamy na rozwój produktów drogowych, morskich oraz lotniczych

Omida Group to integrator logistyczny o globalnym zasięgu, w której skład wchodzą Omida Logistics, Omida Sea And Air, Virtus Logistics, Stark Log, Cargonite. Jak wskazuje Omida Group w magazynie Forbes, z roku na rok oferta grupy powiększa się o kolejne rozwiązania w transporcie - w 2023 rozwinęliśmy obszar transportu intermodalnego oraz obsługę magazynową powiększając do 12 000 m2 magazyn pod Warszawą. Te i wiele innych rozwiązań proponowanych przez Grupę Omida, napędza zespół do dalszych działań i realizacji tych największych planów.

To kolejny raz, gdy nasza firma ukazuje się na łamach miesięcznika Forbes. Dziękujemy wszystkim pracownikom, dzięki którym możemy osiągać więcej.

Omida S.A. laureatem Diamenty Forbesa 2023!

(aktualizacja: maj 2023)

Kolejny rok z rzędu braliśmy udział w Gali “Diamentów Forbesa 2023”, która odbyła się 25 maja w Sopocie.

▶ Podczas gali reprezentowali nas Bartłomiej Glinka, Dariusz Brzeziński oraz Leszek Gregorczyk. ▶ Serdecznie dziękujemy Zarządowi oraz całemu Zespołowi Omida za ich nieustanne zaangażowanie w rozwój.

Razem tworzymy niezapomniane historie i osiągamy coraz większe cele!

#TogetherWeAreStrong #OmidaGroup

Omida Diamenty Forbes

Omida Diamenty Forbes

Omida Diamenty Forbes

Przeczytaj również

Omida Group w najnowszym wydaniu Forbes | Omida Logistics

Omida Group w najnowszym wydaniu Forbes

Omida Group w najnowszym wydaniu miesięcznik Forbes. Stawiamy na innowacje w transporcie.

Omida Group umacnia pozycje na rynku TSL | Omida Logistics

Omida Group umacnia pozycje na rynku TSL

Dzisiaj Omida Group należy do czołówki firm transportowych w Polsce.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.