Albert Jachimowski Ambasadorem Marki Omida Logistics

Albert Jachimowski Ambasadorem Marki Omida Logistics | Omida Logistics

Nasza definicja "Wspieramy Pasję naszego zespołu"

Podpisaliśmy umowę sponsorską z Albertem Jachimowskim

Podczas tegorocznego zjazdu kierowników mieliśmy przyjemność podpisać umowę sponsorską z kierownikiem oddziału Wyszków - Albertem Jachimowskim. Albert jest osobą, która rzetelnie podchodzi do wszystkich swoich obowiązków i dzięki temu osiąga niesamowite wyniki, natomiast poza pracą od dłuższego czasu interesuje się sztukami walki - w szczególności ligą MMA, w której chciałby sprawdzić swoje umiejętności. Zainteresowaliśmy się tematem i zaproponowaliśmy podpisanie umowy sponsorskiej.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy spełnić plany i marzenia Alberta nawiązując bliższą współpracę. Życzymy wszystkiego dobrego w organizowaniu swojej kariery jako profesjonalny zawodnik MMA. Mamy nadzieję, że dzięki podpisanej umowie sponsorskiej Albert będzie osiągał najlepsze wyniki na zawodach i szkolił się pod okiem najlepszych specjalistów w dziedzinie mieszanych sztuk walki.

Omida Logistics to nie tylko firma. Omida to przede wszystkim ludzie! Bardzo cieszymy się, że możemy rozwijać pasję naszego zespołu.

Przeczytaj również

Omida Logistics Partnerem Logistycznym Polskiej Ligi Żeglarskiej | Omida Logistics

Omida Logistics Partnerem Logistycznym Polskiej Ligi Żeglarskiej

Omida Logistics Partnerem Logistycznym Polskiej Ligi Żeglarskiej | Wywiad z Prezesem OMIDA Group i Omida Logistics oraz Prezesem Polskiej Ligi Żeglarskiej

Trzecie zwycięstwo Alberta podczas Gali BFN4! | Omida Logistics

Trzecie zwycięstwo Alberta podczas Gali BFN4!

Powróćmy jeszcze raz do spektakularnego zwycięstwa Alberta na Gali BFN4!

Walka Alberta podczas Gali Sparta MMA w Baranowie | Omida Logistics

Walka Alberta podczas Gali Sparta MMA w Baranowie

Powróćmy jeszcze raz do spektakularnego zwycięstwa Alberta na Gali Sparta MMA w Baranowie.

Turniej Omida Open 2023 | Omida Logistics

Turniej Omida Open 2023

Rozpoczynamy nową rundę Turnieju Omida Open — to już IX edycja Gdańskiego Turnieju Tenisa Stołowego.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.