Albert Jachimowski Ambasadorem Marki Omida Logistics

Albert Jachimowski Ambasadorem Marki Omida Logistics | Omida Logistics

Nasza definicja "Wspieramy Pasję naszego zespołu"

Podpisaliśmy umowę sponsorską z Albertem Jachimowskim

Podczas tegorocznego zjazdu kierowników mieliśmy przyjemność podpisać umowę sponsorską z kierownikiem oddziału Wyszków - Albertem Jachimowskim. Albert jest osobą, która rzetelnie podchodzi do wszystkich swoich obowiązków i dzięki temu osiąga niesamowite wyniki, natomiast poza pracą od dłuższego czasu interesuje się sztukami walki - w szczególności ligą MMA, w której chciałby sprawdzić swoje umiejętności. Zainteresowaliśmy się tematem i zaproponowaliśmy podpisanie umowy sponsorskiej.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy spełnić plany i marzenia Alberta nawiązując bliższą współpracę. Życzymy wszystkiego dobrego w organizowaniu swojej kariery jako profesjonalny zawodnik MMA. Mamy nadzieję, że dzięki podpisanej umowie sponsorskiej Albert będzie osiągał najlepsze wyniki na zawodach i szkolił się pod okiem najlepszych specjalistów w dziedzinie mieszanych sztuk walki.

Omida Logistics to nie tylko firma. Omida to przede wszystkim ludzie! Bardzo cieszymy się, że możemy rozwijać pasję naszego zespołu.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.