Współpraca | Omida Logistics

Współpraca

Rozpocznij współpracę w zakresie transportu i logistyki z doświadczoną firmą TSL. Wyspecjalizowane usługi, dedykowany transport i dopasowanie do klienta.

Współpraca z firmą transportową godną zaufania

Usprawnij działalność firmy dzięki współpracy z Omida Logistics - topowej marki TSL w Europie. Rozpocznij współpracę w zakresie logistyki i transportu. Stawiamy na doświadczenie, dedykowane usługi transportowe oraz indywidualne podejście do wymagań partnera.

Wypełnij formularz i zostaw kontakt do siebie. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i dopasuje ofertę odpowiednią do Twojego produktu.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy Klientów. Napisz do nas, aby otrzymać ofertę współpracy.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.