Transport Produktów Ekologicznych | Omida Logistics

Transport Produktów Ekologicznych

Oferujemy transport produktów ekologicznych. Zapewniamy od lat naszym klientom bezpieczny transport przy zachowaniu odpowiednich warunków transportu.

Oferujemy transport produktów ekologicznych. Szkolimy się na bieżąco z prawa transportowego. Zaufało nam już tysiące klientów w kraju i za granicą.

Oferujemy transport produktów ekologicznych. Szkolimy się na bieżąco z prawa transportowego. Zaufało nam już tysiące klientów w kraju i za granicą. | Omida Logistics

Kategoria żywności ekologicznej z roku na rok wzrasta. Nasza firma od wielu lat zajmuje się transportem żywności ekologicznej w kraju i za granicą.

Transport Żywności Ekologicznej

Transport produktów ekologicznych uwarunkowany jest prawnie, a nasz zespół na bieżąco szkoli się z procedur transportu żywności. Każdy nasz załadunek produktu ekologicznego poddany jest kontroli. Zapewniamy transport w bezpiecznych i określonych temperaturach.

Produkty ekologiczne charakteryzują się:

  • zakazem stosowania GMO
  • zakazem stosowania promieniowania jonizującego
  • ograniczenie stosowania nawozów sztucznych, środków chwastobójczych i pestycydów
  • zakazem stosowania hormonów i ograniczenie stosowania antybiotyków wyłącznie do przypadków, gdy jest to niezbędne dla zdrowia zwierząt.

Posiadamy certyfikat IFS Logistics - potwierdzający, że realizujemy transport zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi dotyczącymi bezpieczeństwa przewożonej i przechowywanej żywności.

Więcej o branży Eco
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności