Transport Bio | Omida Logistics

Transport Bio

Oferujemy transport produktów ekologicznych. Zapewniamy od lat naszym klientom bezpieczny transport przy zachowaniu odpowiednich warunków transportu.

Transportujemy produkty BIO na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Zapewnimy logistykę, transport i magazynowanie dla producentów produktów BIO.

Transportujemy produkty BIO na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Zapewnimy logistykę, transport i magazynowanie dla producentów produktów BIO. | Omida Logistics

Trend na import i eksport produktów BIO stale rośnie. Transportujemy produkty BIO na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Zapewnimy logistykę, transport i magazynowanie dla producentów produktów BIO.

Transport Dla Producentów Branży BIO

Transportujemy w temperaturach kontrolowanych oraz zapewniamy odpowiednią wilgotność powietrza. Warto wspomnieć, że żywność BIO wyróżnia się wysoką wartością odżywczą - jest źródłem witamin, składników mineralnych, błonnika, białka, kwasów tłuszczowych. Obsługujemy producentów produktów BIO i organizujemy transport prosto z produkcji do sieci sklepów.

Więcej o branży Eco
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności