Transport Polska Turcja | Omida Logistics

Transport Polska Turcja

Realizujemy transport międzynarodowy do wszystkich krajów w Europie. Organizujemy transport w modelu FTL i LTL. Rozwiń z nami swój biznes.

Oferujemy najwyższy standard usług. Od 10 lat specjalizujemy się w branży TSL, dlatego zaufało nam już wielu klientów. Jesteśmy zawsze na czas.

Oferujemy najwyższy standard usług. Od 10 lat specjalizujemy się w branży TSL, dlatego zaufało nam już wielu klientów. Jesteśmy zawsze na czas. | Omida Logistics

Oferujemy transport z Polski do Turcji, w tym szeroki zakres rozwiązań logistycznych takich jak: transport drogowy, lotniczy, morski, kolejowy i intermodalny. Dbamy o to, aby transport przebiegł sprawnie i bezproblemowo, dlatego, że oferujemy usługę TSL. Szczególnym zainteresowaniem na rynku tureckim cieszy się branża automotive, smary i oleje, ale także branża chemiczna. Omida proponuje najlepsze rozwiązania w transporcie z miejscowości: Stambuł, Ankara, Izmir, Adana.

Transport Turcja - Polska

Turcja jest krajem oferującym wiele możliwości-egzotyczność i wysoka jakość towarów sprawia, że są one pożądane w Polsce. Nasi doświadczeni specjaliści w branży TSL od ponad 10 lat organizują transport z Turcji do Polski, oferując klientowi ofertę dopasowaną do jego potrzeb. Omida proponuje najlepsze rozwiązania transportu z Polski do miejscowości: Stambuł, Ankara, Izmir, Adana.

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności