Transport Polska Litwa | Omida Logistics

Transport Polska Litwa

Realizujemy transport międzynarodowy do wszystkich krajów w Europie. Organizujemy transport w modelu FTL i LTL. Rozwiń z nami swój biznes.

Oferujemy transport całopojazdowy na trasie Polska-Litwa, Litwa-Polska. Obsługujemy firmy polskie i zagraniczne. Zapewniamy kompleksowe procesy logistyczne.

Oferujemy transport całopojazdowy na trasie Polska-Litwa, Litwa-Polska. Obsługujemy firmy polskie i zagraniczne. Zapewniamy kompleksowe procesy logistyczne.  | Omida Logistics

Jednym z najpopularniejszych kierunków wschodnich, w jakich realizujemy usługi transportowe, spedycyjne i logiczne jest Litwa. Transport z Polski na Litwę wykonujemy szybko i sprawnie niezależnie od wielkości załadunku. Posiadamy wyspecjalizowany zespół realizujący transport na trasie Polska - Litwa. Oferujemy transport do wszystkich miejscowości na Litwie m.in. do Wilna, Kowna, Szawle, Kłajpedy.

Transport Litwa - Polska

Oferujemy transport całopojazdowy z Litwy do Polski, który pozwala na zapełnienie całej naczepy towarem w granicach dopuszczalnych obciążeń. Oferujemy transport z Litwy do Polski całopojazdowy oraz drobnicowy. Przewozimy do Polski towary z miejscowości Wilno, Kowno, Szawle, Kłajpeda i wielu innych.

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności