Transport Polska Anglia | Omida Logistics

Transport Polska Anglia

Realizujemy transport międzynarodowy do wszystkich krajów w Europie. Organizujemy transport w modelu FTL i LTL. Rozwiń z nami swój biznes.

Omida zapewnia bezpieczny transport do/z Anglii. Posiadamy szeroki zakres floty samochodowej, która pozwala nam dopasować transport według potrzeb klienta.

Omida zapewnia bezpieczny transport do/z Anglii. Posiadamy szeroki zakres floty samochodowej, która pozwala nam dopasować transport według potrzeb klienta. | Omida Logistics

Zajmujemy się kompleksowo organizacją transportu z Polski do Anglii. Załatwiamy wszelkie formalności i pracujemy z najbardziej doświadczonymi partnerami logistycznymi. Z naszego kraju eksportujemy artykuły spożywcze, maszyny, urządzenia elektryczne, mechaniczne oraz ich części i wiele innych. Nasza oferta jest bogata i dostosowana do klienta. Nasi spedytorzy i logistycy dokładają wszelkich starań, aby transport był na czas.

Transport Anglia - Polska

Oferujemy transport z Polski do Anglii. Posiadamy szeroki zakres floty samochodowej, która pozwala nam dopasować transport według potrzeb klienta. Oferujemy dedykowany transport różnego rodzaju produktów do Wielkiej Brytani, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienów zarówno polskich, jak i angielskich. Oferujemy usługę transportu FTL oraz LTL do Wielkiej Brytanii.

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności