Transport Piekarników | Omida Logistics

Transport Piekarników

Transportujemy mały i duży sprzęt AGD. Posiadamy rozbudowaną flotę oraz opracowane schematy logistyczne. Obsługujemy producentów AGD oraz dystrybutorów.

Oferujemy transport sprzętu AGD w kraju i za granicą za producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. Zrealizujemy transport pod wskazane miejsce.

Oferujemy transport sprzętu AGD w kraju i za granicą za producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. Zrealizujemy transport pod wskazane miejsce.  | Omida Logistics

Oferujemy kompleksowy zakres usług z branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej w kraju i za granicą. Przewozimy rzeczy wielkogabarytowe, ale także sprzęt AGD. W ciągu 11-letniego doświadczenia w branży TSL zzorganizowaliśmy wiele transportów piekarników do krajów w Unii Europejskiej i poza nią.

Transport sprzętów AGD - Piekarników

Naszym klientom oferujemy usługę door to door, która daje bezpieczeństwo i gwarancję tego, że dedykowany spedytor zajmie się organizacją załadunku i rozładunku transportu piekarników i będzie odpowiadał za każdy etap transportu. Organizujemy transport piekarników z magazynów do sklepów oraz hal sprzedażowych.

Więcej o branży AGD
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności