Transport Nagłośnienia | Omida Logistics

Transport Nagłośnienia

Chcesz przewieźć elektronikę? W Omida zadbamy o bezpieczny przewóz elektroniki przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Zajmujemy się transportem od 11 lat.

Szukasz firmy, która zapewni bezpieczny transport nagłośnienia? W Omida realizujemy transport nagłośnienia realizując wszystkie standardy.

Szukasz firmy, która zapewni bezpieczny transport nagłośnienia? W Omida realizujemy transport nagłośnienia realizując wszystkie standardy.  | Omida Logistics

Transport nagłośnienia wymaga szczególnej uwagi ze względu na łatwość uszkodzenia. Oferujemy transport nagłośnienia w kraju i za granicą. Importujemy i eksportujemy nagłośnienie z wielu krajów Europy i poza nią.

Transport Dla Firm Produkujących Nagłośnienie

Jesteśmy firmą transportową z 11-letnim doświadczeniem i specjalizujemy się w branży TSL. Oprócz transportu oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi z zakresu spedycji i logistyki. Przewozimy: głośniki, systemy nagłośnienia, źródła dźwięku, miksery audio, megafony, mikrofony, mównice, słuchawki, przenośne systemy nagłaśniające, kolumny estradowe, miksery PA, sprzęt studyjny.

Więcej o branży Elektroniki
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności