Transport Materiałów Sypkich | Omida Logistics

Transport Materiałów Sypkich

Organizujemy transport dla branży budowlanej od producentów do sklepów, magazynów i hal sprzedażowych. Wybierz doświadczonego partnera logistycznego.

Szukasz firmy transportowej, która zajmie się transportem materiałów sypkich? Sprawdź naszą ofertę dla branży budowlanej.

Szukasz firmy transportowej, która zajmie się transportem materiałów sypkich? Sprawdź naszą ofertę dla branży budowlanej.  | Omida Logistics

Transport materiałów sypkich

Oferując transport materiałów sypkich zdajemy sobie sprawę, że transport ładunku o takiej strukturze wymaga odpowiednich pojazdów, które są bezpieczne, nowoczesne, ale przede wszystkim przystosowane do transportu tego rodzaju ładunku. Nasza firma posiada niezbędne certyfikaty, które poświadczają nasze pozwolenia na transport materiałów sypkich i nasz profesjonalizm.

Transport materiałów sypkich - materiały budowlane

Materiały budowlane są jednymi z najczęściej transportowanych materiałów sypkich. Stosowane są do produkcji dróg, betonu i kruszywa. Materiał ten jest w postaci sypkiej, dlatego wymaga odpowiedniego zabezpieczenia w trakcie transportu. W Omida przewozimy również mączki wapienne i gipsowe, wykorzystywane do budowy.

Ze względu na coraz większą popularność transportu materiałów sypkich przewozimy również piasek techniczny i szklarski, który wykorzystywany jest do produkcji betonu cementowego lub asfaltu. Transportowany materiał sypki w postaci piasku wykorzystywany jest na budowach do układania nawierzchni z popularnej kostki kamiennej, lub betonowej.

Wszystkie materiały sypkie transportujemy na terenie kraju, ale także poza jego granicami. Najczęściej transportujemy materiały sypkie do Niemiec, Chorwacji, Hiszpanii i Portugalii. Nasi klienci korzystają z możliwości transportu popiołów mokrych i suchych, a także gotowych mieszanek na place budowlane.

Transport materiałów sypkich - zboża i pasze

Transport materiałów sypkich w postaci zbóż i pasz to nasza codzienność. Ze względu na szeroko rozwiniętą gospodarkę w naszym kraju proponujemy klientom transport materiałów sypkich na terenie Unii Europejskiej i poza granicami kraju. Transportujemy nawozy, sól, otręby, wapno, śrutę rzepakową i sojową a także DDGS. Warto wspomnieć, że transport materiałów sypkich wymaga organizacji i odpowiedniego zabezpieczenia ze względu na sypką formę materiału. W Omida od 11 lat wykonujemy transport materiałów sypkich.

Więcej o branży Budownictwo
Powrót do Transport dla Branż
  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2022
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 01.05.2022 nastąpiła zmiana danych rejestrowych do faktur. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.