Transport Just In Time | Omida Logistics

Transport Just In Time

Dowiedź się więcej o rodzajach transportu. Sprawdź najbardziej popularne usługi w transporcie i wybierz odpowiednią dla Twojej działalności.

Transport JUST IN TIME pozwala zaprojektować łańcuch dostaw zgodnie z preferencjami klienta. Dostawa na konkretną datę wprost na linię produkcyjną. Sprawdź naszą ofertę!

Transport JUST IN TIME pozwala zaprojektować łańcuch dostaw zgodnie z preferencjami klienta. Dostawa na konkretną datę wprost na linię produkcyjną. Sprawdź naszą ofertę! | Omida Logistics

Dedykowana usługa transportowa dla klienta, dla którego najważniejszy jest czas dostawy. JUST IN TIME pozwala zaprojektować łańcuch dostaw zgodnie z preferencjami klienta. W ramach usługi towar klienta zostaje dostarczony na konkretną datę – bezpośrednio na linię produkcyjną. Usługa dedykowana dla klientów, którzy chcą zmniejszyć poziom zapasów, zredukować koszty związane z magazynowaniem oraz zwiększyć poziom zwrotu z inwestycji.

Transport bezpośrednio na linię produkcyjną

W Omida dbamy o to, aby niezależnie od rodzaju transportu był on bezpieczny i efektywny a nasi klienci byli zadowoleni. Mamy za sobą wiele lat doświadczenia i tysiące zrealizowanych transportów w kraju i za granicą.

Poznaj inne rodzaje transportu
Powrót do rodzajów transportu
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności