Transport FMCG - Fast Moving Consumer Goods | Omida Logistics

Transport FMCG - Fast Moving Consumer Goods

Oferujemy terminowy i bezpieczny transport produktów spożywczych. Transportujemy w odpowiednich warunkach, temperaturach i wilgotności powietrza.

Oferujemy transport dla towarów szybkozbywalnych w Omida Logistics. Wybierz dedykowane rozwiązania dla sektora FMCG w branży spożywczej.

Oferujemy transport dla towarów szybkozbywalnych w Omida Logistics.  Wybierz dedykowane rozwiązania dla sektora FMCG w branży spożywczej.  | Omida Logistics

W transporcie FMCG ważną rolę odgrywa możliwość zapewnienia odpowiedniej temperatury wewnątrz pojazdu i utrzymanie łańcucha dostaw. W Omida Logistics doskonale rozumiemy potrzeby sektora spożywczego.

Transport Produktów Szybkozbywalnych

Transport produktów z sektora FMCG zazwyczaj odbywa się w formie spaletyzowanej. Kluczowe znaczenie w transporcie takich produktów odgrywa optymalizacja powierzchni i odpowiednie rozplanowanie ładunku.

Artykuły spożywcze, kosmetyki, wyroby tytoniowe, chemia gospodarcza to produkty, które cieszą się największym popytem. To one generują główne obroty w handlu detalicznym i wymagają stałych, terminowych dostaw. Omida Logistics oferuje transport i logistykę dla produktów FMCG oraz długoterminową obsługę dedykowaną dla producentów i dystrybutorów.

Więcej o branży Spożywczy
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności