Transport Części Samochodowych | Omida Logistics

Transport Części Samochodowych

Transport automotive to bardzo istotny element procesu logistycznego. Zapewniamy transport z branży automotive na terenie kraju i za granicą.

Organizujemy transport części samochodowych od producentów do aut, serwisów i hal sprzedażowych. Wybierz doświadczonego partnera logistycznego.

Organizujemy transport części samochodowych od producentów do aut, serwisów i hal sprzedażowych. Wybierz doświadczonego partnera logistycznego.   | Omida Logistics

Od 10 lat specjalizujemy się w branży TSL. Zajmujemy się transportem, spedycją a także logistyką, która pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Przewozimy części samochodowe w tym: klapy samochodowe z szybami, karoserie oraz maski. Nasi klienci często korzystają z możliwości przewozu opon do aut osobowych, dostawczych, a także pojazdów rolniczych. Dajemy możliwość naszym klientom przewozu szyb samochodowych.

Transport Dla Branży Automotive

Zapewniamy naszym klientom szybki transport masek samochodowych, zderzaków, szyb i tłumików. Minimalizujemy ryzyko uszkodzeń części samochodowych dlatego, że posiadamy swoją flotę samochodową. Posiadamy zezwolenia i licencje samochodowe. Warto wspomnieć, że dzięki praktycznym podnośnikom możemy sprawnie zapakować, a następnie wypakować z ciężarówki towary o dużych gabarytach i wadze. Z nami, Twoja przesyłka zawierająca części samochodowe dotrze na czas pod wskazane miejsce, bez żadnych opóźnień. Dlatego, że posiadamy ubezpieczenie transportu, zaufało nam już wielu klientów.

Więcej o branży Automotive
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności