Spedycja Wrocław | Omida Logistics

Spedycja Wrocław

Sprawdź czym zajmuje się spedycja. Ponad 20 wyspecjalizowanych oddziałów spedycyjnych Omida Logistics w całej Polsce, gotowych zrealizować usługi transportu i logistyki.

Spedycja Wrocław. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu we Wrocławiu? Skontaktuj się z nami.

Spedycja Wrocław. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu we Wrocławiu? Skontaktuj się z nami.  | Omida Logistics

Jesteśmy Liderem transportu drogowego w kraju i Europie. Omida Logistics jest marką wchodzącą w skład grupy OMIDA S.A. powstała w 2010 roku. Nasza struktura składa się z ponad 20 oddziałów w całej Polsce, którą reprezentuje ponad 200 spedytorów oraz sieć kilkuset przewoźników w kraju i Europie. Nieprzerwanie od 11 lat realizujemy strategię dynamicznego rozwoju. Prowadzimy spedycję na terenie całego kraju i za granicą.

Nasi spedytorzy dokładają wszelkich starań, aby każdy transport odbył się na czas. W naszej firmie spedycja polega na zapewnieniu klientowi, że każdy transport odbędzie się na czas, będzie bezpieczny i nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Chętnych, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu we Wrocławiu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy na stanowisko Spedytora Międzynarodowego.

Omida Logistics

Oddział Wrocław

Więcej o spedycji

Aktualne oferty pracy w miejscowości Wrocław

Wrocław | Omida Logistics
Wrocław Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem
Powrót do spedycji
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności