Życzenia Świąteczne 2021 - Omida Group

Życzenia Świąteczne 2021 - Omida Group  | Omida Logistics

Świąteczne Życzenia 2021

Prezesi Omida z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzą wszystkim dużo zdrowia, spokoju i przede wszystkim odpoczynku w gronie najbliższych. Ten rok był dla Omida pracowity i zaskakujący.

Mamy nadzieję, że nadchodzący 2022 rok przyniesie wiele zaskakujących momentów i dużo satysfakcji. Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku oraz wielu sukcesów.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida S.A
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Spółka Akcyjna (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności