Zofia Chrzan dołączyła do #OmidaTeam | Omida Logistics wspiera młode talenty

Zofia Chrzan dołączyła do #OmidaTeam | Omida Logistics wspiera młode talenty | Omida Logistics

  Parę dni temu do siedziby w Gdańsku zaprosiliśmy młodą 16- letnią pływaczkę Zofię Chrzan, która od kilku lat uprawia sporty wodne, zdobywając przy tym wysokie wyniki. Podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy z Zosią, tym samym dołączyła dnia 10.10.2021 do grona Ambasadorek Omida Logistics. W najbliższym czasie pomożemy zdolnej pływaczce w zakupie profesjonalnego sprzętu oraz będziemy towarzyszyć w drodze przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu! Zapowiada się francuska przygoda z bagietkami, dobrą muzyką i wodą. 😉 Postaramy się być dobrymi obserwatorami poczynań naszej zawodniczki i na bieżąco relacjonować w social mediach paryskie Igrzyska, do których dodamy odrobiny chrzanu do smaku.

  Nagranie z uroczystego podpisania współpracy w dniu 10.11.21 Gdańsk

  Pasja nastoletniej Zosi zaczęła się rozwijać już w dziecięcej szkółce pływania. Dobre wyniki, determinacja sprawiły, że Zofia poszła za ciosem i rozpoczęła w wieku 8 lat regularne treningi zbliżające ją do sukcesów. Jednym z początkowych był pierwszy rekord Polski!

  Główne style Zofii Chrzan to dystans 50m i 100m stylem klasycznym.

  • Do ostatnich osiągnięć pływaczki należy tytuł Mistrzyni Polski 15-latek na dystansie 50 i 100 m w stylu klasycznym w Łodzi.

  • Zofia może się pochwalić dwoma złotymi medalami oraz ustanowionym r__ekordzie Polski 15-latek__ w stylu klasycznym na dystansie 100 metrów (Wrocław, 2020);

  • Złoty medal w kategorii Open na 100 m stylem klasycznym oraz brązowy medal na 50 m stylem klasycznym na zawodach w Słowenii.

  • Dwa tytuły Mistrza Polski na Zimowych Mistrzostwach Polski 14 latków na 50 i 100 metrów stylem klasycznym (Ostrowiec Świętokrzyski, 2019)

  • Dwa tytuły Mistrza Polski na Letnich Mistrzostwach Polski 14 latków na 50 i 100 metrów stylem klasycznym (Olsztyn, 2019).

  Nie są to wszystkie poczynania i wyniki Zofii, ale na spokojnie. Umowa została podpisana na okres 3 lat, więc zdążymy jeszcze nie raz o niej napisać. 😊

  Przeczytaj również

  Wesołych Świąt Wielkanocnych | Omida Logistics

  Wesołych Świąt Wielkanocnych

  Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! | Omida Logistics

  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

  Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA! | Omida Logistics

  Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

  Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

  Gala Operatora Logistycznego 2023 | Omida Logistics

  Gala Operatora Logistycznego 2023

  W dniu 30 listopada 2023 roku odbyła się Gala Operatora Logistycznego 2023, na której Omida Logistics otrzymała wyróżnienie.

  Więcej artykułów

  Newsletter

  Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

  Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
   • PolskiEnglishEspañolRomână
  Omida Logistics Sp. z o.o.
  Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
  | Wszelkie prawa zastrzeżone
  Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

  Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.