Zofia Chrzan dołączyła do #OmidaTeam | Omida Logistics wspiera młode talenty

Zofia Chrzan dołączyła do #OmidaTeam | Omida Logistics wspiera młode talenty | Omida Logistics

Parę dni temu do siedziby w Gdańsku zaprosiliśmy młodą 16- letnią pływaczkę Zofię Chrzan, która od kilku lat uprawia sporty wodne, zdobywając przy tym wysokie wyniki. Podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy z Zosią, tym samym dołączyła dnia 10.10.2021 do grona Ambasadorek Omida Logistics. W najbliższym czasie pomożemy zdolnej pływaczce w zakupie profesjonalnego sprzętu oraz będziemy towarzyszyć w drodze przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu! Zapowiada się francuska przygoda z bagietkami, dobrą muzyką i wodą. 😉 Postaramy się być dobrymi obserwatorami poczynań naszej zawodniczki i na bieżąco relacjonować w social mediach paryskie Igrzyska, do których dodamy odrobiny chrzanu do smaku.

Nagranie z uroczystego podpisania współpracy w dniu 10.11.21 Gdańsk

Pasja nastoletniej Zosi zaczęła się rozwijać już w dziecięcej szkółce pływania. Dobre wyniki, determinacja sprawiły, że Zofia poszła za ciosem i rozpoczęła w wieku 8 lat regularne treningi zbliżające ją do sukcesów. Jednym z początkowych był pierwszy rekord Polski!

Główne style Zofii Chrzan to dystans 50m i 100m stylem klasycznym.

  • Do ostatnich osiągnięć pływaczki należy tytuł Mistrzyni Polski 15-latek na dystansie 50 i 100 m w stylu klasycznym w Łodzi.

  • Zofia może się pochwalić dwoma złotymi medalami oraz ustanowionym r__ekordzie Polski 15-latek__ w stylu klasycznym na dystansie 100 metrów (Wrocław, 2020);

  • Złoty medal w kategorii Open na 100 m stylem klasycznym oraz brązowy medal na 50 m stylem klasycznym na zawodach w Słowenii.

  • Dwa tytuły Mistrza Polski na Zimowych Mistrzostwach Polski 14 latków na 50 i 100 metrów stylem klasycznym (Ostrowiec Świętokrzyski, 2019)

  • Dwa tytuły Mistrza Polski na Letnich Mistrzostwach Polski 14 latków na 50 i 100 metrów stylem klasycznym (Olsztyn, 2019).

Nie są to wszystkie poczynania i wyniki Zofii, ale na spokojnie. Umowa została podpisana na okres 3 lat, więc zdążymy jeszcze nie raz o niej napisać. 😊

Więcej artykułów
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności