Zofia Chrzan - Mocny start w 2022 roku

Zofia Chrzan - Mocny start w 2022 roku | Omida Logistics

Zofia Chrzan - Mocny start w 2022 roku

Zosia Chrzan już w przyszłym miesiącu, w Oświęcimiu otwiera najbliższy sezon pływacki. Przygotowania trwają. Zobaczcie ostatni trening Zosi.

Nasza Ambasadorka nie tracąc energii po wielu osiągnięciach sportowych w roku 2021, przygotowuje się już do najbliższych zawodów. To właśnie w Oświęcimiu 19-20 marca Zosia Chrzan stanie do rywalizacji ze swoimi konkurentami na basenie. Podczas zawodów Grand Prix zostaną wybrani najlepsi zawodnicy i zawodniczki w poszczególnych stylach.

Po starcie w marcowych zawodach nasza Ambasadorka nie zwalniając tempa, będzie przygotowywać się do drugich zawodów Grand Prix w Lublinie. Na wschodzie Polski już 9-10 kwietnia Zosia popłynie swoim stylem na basenie o długości 50 m po medal. Jesteśmy pewni, że Zosia już tej wiosny rozpocznie dobrą passę pływacką na cały rok.

Pracowita wiosna - Zosia Chrzan płynie po zwycięstwo

Przed Zosią Chrzan czeka pracowity rok, ale przede wszystkim wiosna. Nasza Ambasadorka od 28.04 do 01.05 będzie brać udział w prestiżowych zawodach pływackich. Zosia Chrzan wraz ze swoim trenerem, który wspiera ją w osiąganiu najlepszych sukcesów, uda się do Łodzi, aby wziąć udział w Zawodach Polish Open. To bardzo popularne zawody pływackie, w których nasza Ambasadorka bierze udział. My już dziś, trzymamy kciuki za te zawody oraz cały sezon przygotowawczy. A teraz zobaczmy jak Zofia radziła sobie na Zawodach w ubiegłym roku.

Początek lata - kolejne starty pływackie Zofi Chrzan

Lublin to miejsce, które w tym roku będzie często gościć na trasie Zosii Chrzan. Nasza Ambasadorka po raz kolejny uda się do tej miejscowości, aby wziąć udział w mistrzostwach pływackich. W czerwcu, a dokładnie 08 oraz 12, Zosia Chrzan weźmie udział w Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców. Nasza Ambasadorka stanie do rywalizacji z konkurentkami na basenie o długości 50 metrów. Jesteście ciekawi, jak wyglądały Mistrzostwa w ubiegłym roku? Sprawdźcie koniecznie film.

Zofia Chrzan na Arenie Międzynarodowej w 2022

W wakacje nasza ulubiona pływaczka i Ambasadorka Zosia Chrzan poleci do Bukaresztu, aby zawalczyć o złoty medal 5 i 10 lipca. Mistrzostwa Europy Juniorów to jedne z najpopularniejszych zawodów pływackich, które przyciągają do siebie młodych pływaków. Organizatorem tych Mistrzostw Europy Juniorów jest Europejska Federacja Pływacka. W tych Mistrzostwach biorą udział zawodniczki w wieku 15-16 lat, a także zawodnicy 17-18 letni. Warto wspomnieć, że te Mistrzostwa oprócz rozgrywania się w kategorii pływania, dotyczą również kategorii skoków do wody i pływania synchronicznego.

Omida wspiera Zosię Chrzan

Zosia Chrzan ponownie uda się do Oświęcimia, tym razem w lipcu, aby wziąć udział 19-22 w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Do tego czasu Zosia będzie mieć za sobą już 5 startów w zawodach pływackich na wysokim poziomie, ale wierzymy, że lato będzie sprzyjać Zosi w osiąganiu kolejnych sukcesów. Basen, na którym odbędą się zawody posiada długość 50 metrów i jest niezwykłym miejscem, w którym swoje złote medale zdobywają najlepsi.

Ambasadorka Omida - Zofia Chrzan walczy o medale w Rzymie

Omida nie tylko trzyma kciuki za Zosię Chrzan, ale również wspiera ją finansowo w osiąganiu celów pływackich. Dzięki podpisanej umowie Zosia ma szansę zostać najlepszą pływaczką rangi młodzieżowej. Już w sierpniu Zosia wraz ze swoim trenerem poleci do Rzymu, aby powalczyć o tytuł najlepszej pływaczki na arenie międzynarodowej. To właśnie w Rzymie od 11 do 17 sierpnia odbęda się zawody pływackie zwane Mistrzostwami Europy. Cieszymy się niezmiernie, że nasza Ambasadorka bierze udział w tak popularnych zawodach i mamy nadzieję, że na tych przedostatnich w tym roku zawodach, Zosia popłynie po złoto.

Zamknięcie sezonu pływackiego - Zosia Chrzan płynie po zwycięstwo ze wsparciem Omida Logistics

Koniec sezonu pływackiego w 2022 będzie z pewnością bardzo emocjonujący dla Zosi Chrzan. W sierpniu nasza Ambasadorka uda się do miejscowości Kazań w Rosji, aby wziąć udział już w ostatnich zawodach w tym sezonie. Czy można lepiej skończyć sezon, niż wziąć udział w Zawodach pływackich, które są Mistrzostwami Świata Juniorów? Odpowiedź jest prosta! Trzymamy kciuki za Zosię Chrzan i te zawody, ponieważ konkurencja będzie duża, ale jesteśmy pewni, że nasza Ambasadorka dzięki wsparciu trenera i Omida poradzi sobie świetnie na tych zawodach. A już teraz przypomnijmy sobie, jak rozpoczęła się historia Zosi Chrzan z Omida Logistics.

Kalendarz Zawodów Pływackich w 2022

Nazwa Zawodów Miejscowość Termin
Grand Prix Polski Oświęcim 19.03-20.03.2022
Grand Prix Polski Lublin 09.04-10.04.2022
Zawody Polish Open Łódź 29.04-01.05.2022
Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Lublin 08.06.-12.-6.2022
Mistrzostwa Europy Juniorów Bukareszt 05.07-10.07.2022
OOM/MPJ Oświęcim 19.07-22.07.2022
Mistrzostwa Europy Rzym 11.08-17.08.2022
Mistrzostwa Świata Juniorów Kazań 22.08-28.08.2022

Przeczytaj również

Wesołych Świąt Wielkanocnych  | Omida Logistics

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!  | Omida Logistics

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!  | Omida Logistics

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

Gala Operatora Logistycznego 2023 | Omida Logistics

Gala Operatora Logistycznego 2023

W dniu 30 listopada 2023 roku odbyła się Gala Operatora Logistycznego 2023, na której Omida Logistics otrzymała wyróżnienie.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.