Zjazd Kierowników OMIDA Group 2024, czyli coroczne podsumowanie i prezentacja aktualnej strategii

Zjazd Kierowników OMIDA Group 2024, czyli coroczne podsumowanie i prezentacja aktualnej strategii | Omida Logistics

Dnia 13 czerwca mieliśmy przyjemność spotkać się na Zjeździe Kierowników Grupy OMIDA, któremu przewodzili: CEO Bartłomiej Glinka, CEO Marek Rostkowski, Dyrektor Zarządzający Daniel Franke.

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło liderów naszych spółek partnerskich, by omówić strategiczne kierunki rozwoju oraz podsumować dotychczasowe osiągnięcia:

Virtus Logistics, CARGONITE, Omida SEA&AIR, Omida Solutions, Omida SSC.

Zarząd Omida Group

W trakcie spotkania skupiliśmy się na kilku kluczowych aspektach: omówiliśmy wyniki i sukcesy spółek oraz poszczególnych produktów, a prezentacje poprowadzili: Artur Waśkiewicz, oraz Maciej Daniluk.

Zaprezentowaliśmy nowe kierunki rozwoju w ramach realizacji strategii Integratora Logistycznego OMIDA Group.

Zjazd kierowników 2024 Wyróżniliśmy najlepsze zespoły oraz kierowników, wręczając statuetki za wybitne wyniki i zaangażowanie w rozwój naszej grupy.

W szczególności doceniliśmy: Lukasz Wojcianowski, Bartosz Kujawa, Albert Jachimowski, Krzysztof Wasiluk, Maciej Przybyszewski Mateusz Walczak, Wojciech Grosman, Karolina Przybylska - jako nagroda Zarządu Omida SSC, Martyna Figiel, Paweł Shulz, Łukasz Eriksons, Dominik Sosnowski.

Zjazd kierowników 2024

Zjazd kierowników 2024

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za Wasz wkład. Cieszymy się, że możemy razem tworzyć przyszłość TSL!

Zjazd kierowników 2024

Gratulujemy wszystkim laureatom, których praca i determinacja przyczyniają się do wspólnego sukcesu Grupy OMIDA.

TOGETHER WE ARE STRONG

Przeczytaj również

Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite | Omida Logistics

Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite

Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite podpisały list intencyjny, rozpoczynający proces zjednoczenia trzech spółek portfelowych OMIDA Group

Wesołych Świąt Wielkanocnych  | Omida Logistics

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!  | Omida Logistics

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!  | Omida Logistics

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone