Żeglarze Robert Góra i Jarosław Ziółek dołączają do Ambasadorów Omida Logistics

Żeglarze Robert Góra i Jarosław Ziółek dołączają do Ambasadorów Omida Logistics | Omida Logistics

Żeglarze Robert Góra i Jarosław Ziółek dołączają do Ambasadorów Omida Logistics

⛵️ Nowi sportowcy na naszym pokładzie! 📃 Do Ambasadorów naszej marki dołączyli żeglarze Robert Góra oraz Jarosław Ziółko, startującymi w Polskiej Lidze Żeglarskiej⚓️. Panowie trenują na wodach Zatoki Gdańskiej i nie tylko. Cieszymy się z tej współpracy i życzymy wiele sukcesów przy wsparciu #OmidaLogistics! 🏆 Do zobaczenia na wodzie! 🌊 #OmidaSport #Ambasadorzy #Żeglarstwo

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.