Wspieramy sportowców z Polski w światowych zawodach CrossFit w Miami - Wodapalooza

Wspieramy sportowców z Polski w światowych zawodach CrossFit w Miami - Wodapalooza | Omida Logistics
Wspieramy Polaków Omida Logistics

"Marzenia się spełniają" - tak się zaczyna niesamowita historia ambitnego zespołu, który mieliśmy okazję wspierać w zawodach Wodapalooza w Miami.

Wodapalooza jest od 2012 roku prestiżowym eventem crossfitowym, który przyciąga setki chętnych do wzięcia udziału w trzydniowych zawodach. Udział w Wodapalloza to marzenie każdego sportowca, który na treningach przekracza granice swoich możliwości.

Wodapalooza to ostateczny sprawdzian sprawności, siły i wydolności. Ten światowy event przyciąga już od 10 lat do Miami na Florydę najlepszych sportowców, ale tylko niektórym zdołało się zaklasyfikować do udziału w tym wydarzeniu.

Po uśmiechach na zdjęciu widzimy, że było warto! Gratulujemy wspaniałego wyniku i zajęcia 16 miejsca. Trzymamy kciuki za Wasze kolejne osiągnięcia.

Wspieramy Polaków

Wspieramy Polaków

Wspieramy Polaków

Fot. Wojtek Sulima źródło: Facebook

Gratulacje od całego zespołu Omida Group

Życzymy wielu sukcesów! Together We Are Strong

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañol
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2022
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 01.05.2022 nastąpiła zmiana danych rejestrowych do faktur. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.