Wielki turniej Mera Spa Golf Cup 2023

Wielki turniej Mera Spa Golf Cup 2023 | Omida Logistics

2. edycja Mera Golf Cup SPA

Za nami druga edycja Mera Spa Golf Cup 2023, czyli turnieju golfowego, który mieliśmy zaszczyt wspierać jako sponsor!

Oprócz zmagań na polu golfowym na ponad 150 uczestników czekały dodatkowe atrakcje takie jak: masaże Mera SPA, zajęcia z trenerem personalnym oraz warsztaty pielęgnacji skóry.

W trakcie rozgrywek odbywała się także Akademia Golfa, dedykowana osobom rozpoczynającym przygodę z golfem.

Co więcej, wydarzenie miało również wymiar charytatywny, a całkowity dochód z wszystkich akcji zostanie przeznaczony na projekt „Latarniczki”, który służy wspieraniu projektów prowadzonych przez kobiety.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego ciekawego wydarzenia. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Zdjęcia autorstwa: Tokary Golf Club

Tokary Golf Club Mera Spa Golf Cup 2023

Tokary Golf Club Mera Spa Golf Cup 2023

Tokary Golf Club Mera Spa Golf Cup 2023

Tokary Golf Club Mera Spa Golf Cup 2023

Omida wspiera Mera Golf Cup SPA 23

Zawody Mera Golf Cup SPA 23 odbywające się 08.07.2023 są idealną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w ciekawych konkurencjach takich jak: Hole In One, Nearest To The Pin oraz Longest Drive. Oprócz sportowej rywalizacji, w harmonogramie eventu także: Akademia Golfa prowadzona przez trenera PGA Michała Guzowskiego, zajęcia z trenerem personalnym, piknik, warsztaty kosmetyczne, masaże oraz wiele innych atrakcji dla duszy i ciała. Pula nagród w turnieju głównym wynosi aż ponad 60 tysięcy złotych!

Zarejestrujcie się już dziś: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v313/#/9164/info

Liczymy na Wasze liczne przybycie na to wyjątkowe wydarzenie! 😊

Przeczytaj również

Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite | Omida Logistics

Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite

Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite podpisały list intencyjny, rozpoczynający proces zjednoczenia trzech spółek portfelowych OMIDA Group

Zjazd Kierowników OMIDA Group 2024, czyli coroczne podsumowanie i prezentacja aktualnej strategii | Omida Logistics

Zjazd Kierowników OMIDA Group 2024, czyli coroczne podsumowanie i prezentacja aktualnej strategii

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło liderów naszych spółek partnerskich, by omówić strategiczne kierunki rozwoju oraz podsumować dotychczasowe osiągnięcia.

Wesołych Świąt Wielkanocnych  | Omida Logistics

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!  | Omida Logistics

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone