V Bieg Północny Pomaga Fundacji Santander

V Bieg Północny Pomaga Fundacji Santander | Omida Logistics

Czym jest Bieg Północny Pomaga?

Bieg Północny Pomaga to wydarzenie, które jednoczy wiele osób. W tym roku będzie ono wyjątkowe, ponieważ świętować będzie już piątą, jubileuszową edycję biegu. Jak co roku wspierać on będzie inicjatywy, które pomagają osobom chorym i niepełnosprawnym. Zapisy przyjmowane są od 1 do 21 września 2022 do godziny 22:00, za pomocą formularza zapisów na stronie biegu.

Co jest celem biegu?

Celem biegu jest pomaganie najbardziej potrzebującym. Fundacja Santander przeznaczy pieniądze zebrane podczas tegorocznego biegu na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej – miejsca, które otoczy czasową opieką ciężko chore i niesamodzielne osoby, a ich opiekunom da szansę na chwilę wytchnienia.

Sprawdź, jak wyglądała zeszłoroczna edycja biegu.

W jakiej formie odbędzie się bieg Północny Pomaga?

Bieg Północny Pomaga odbędzie się w dwóch formułach: stacjonarnej i wirtualnej. Bieg stacjonarny ruszy o godzinie 11 spod Hali Olivii i zakończy się wspólnym piknikiem na Placu Zebrań Ludowych. Trasę, wyznaczoną wzdłuż głównej arterii miasta, można przebyć w dowolny sposób: biegiem, marszem, na rowerze czy hulajnodze. Biec wirtualnie będzie można z każdego zakątka świata – wystarczy zapisać się i przebyć 7400 metrów, gdziekolwiek się jest.

Chcemy zachęcić Was – Pracowników, Wolontariuszy i Rodziny – do przyłączenia się do Biegu Północny Pomaga. Link do zapisów można znaleźć tutaj. Pokażmy, że jesteśmy jedną drużyną i pobiegnijmy ramię w ramię!

Together We Are Strong!

Źródło Fot: Oficjalna strona Fundacji Santander

Przeczytaj również

Wesołych Świąt Wielkanocnych  | Omida Logistics

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!  | Omida Logistics

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!  | Omida Logistics

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

Gala Operatora Logistycznego 2023 | Omida Logistics

Gala Operatora Logistycznego 2023

W dniu 30 listopada 2023 roku odbyła się Gala Operatora Logistycznego 2023, na której Omida Logistics otrzymała wyróżnienie.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.