Transport Logistic 2023 München

Transport Logistic 2023 München | Omida Logistics

Nasi reprezentanci biorą udział w renomowanych Targach Transport Logistic 2023, które odbywają się w Monachium w dniach 9-12 maja 2023 roku.

▶️ To wyjątkowe wydarzenie ma ponad 45-letnią tradycję i jest ważnym miejscem spotkań dla profesjonalistów z branży transportu, spedycji i logistyki. Co dwa lata przyciąga ono uczestników z całego świata, oferując nie tylko możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami, ale także umożliwiając wymianę doświadczeń i umiejętności. 🌍

▶️ Jesteśmy przekonani, że nasza obecność na tym wydarzeniu przyczyni się do tworzenia nowych możliwości biznesowych oraz wzmocni nasze relacje z partnerami i klientami. Serdecznie zapraszamy do rozmów branżowych podczas trwania targów.

Do zobaczenia na #TargiTransportLogistic! 🤝

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.