Szkolenie dla Managerów Omida Logistics

Szkolenie dla Managerów Omida Logistics | Omida Logistics

Podnosimy kompetencje Omida Logistics

Omida to ludzie, dlatego stawiamy na podnoszenie kompentecji naszego zespołu.

W październiku, w eleganckim centrum konferencyjnym z widokiem na panoramę Zatoki Gdańskiej - Olivia Sky Club, odbyło się szkolenie dla Managerów.

"Chcielibyśmy aby szkolenia stłąy się stałą integralną cześcią naszej firmy" - mówi Bartłomiej Glinka CEO Omida Group.

Szkolenie Managerów Omida Logistics

Jako lider branży TSL, wiemy jak ważne, są szkolenia w branży TSL, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy Omida Logistics byli wysoko wykwalifikowanymi specjalistami.

Szkolenie Managerów Omida Logistics

Szkolenie dla Liderów, poprowadził Maciej Kaminski - Coach i Trener z ponad 20 letnim doświadczeniem, a także Filip Nerc - Manager z ponad 20 - letnim doświadczeniem w jednej z największych film z branży Finasnowej.

Jesteśmy pewni, że nabyta wiedza z pewnością przyda się w codziennej pracy i zostanie wykorzystana przez Team Leaderów w przyszłości.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu - sprawdź aktualne oferty pracy.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.