Rafał Formela dołączył do grona Ambasadorów marki Omida Logistics

Rafał Formela dołączył do grona Ambasadorów marki Omida Logistics | Omida Logistics

Rafał Formela dołączył do grona Ambasadorów marki Omida Logistics

#OmidaSport! Do grona Ambasadorów marki Omida Logistics dołączył Rafał Formela - utalentowany tenisista stołowy. To wspaniałe, że możemy wspierać młode talenty! Rafał na swoim koncie ma m.in takie zwycięstwa jak: medal Mistrzostw Polski w grze indywidualnej. W tym roku będziemy mogli obserwować Rafała na zawodach.

Podpisanie umowy sponsorskiej

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie video z podpisania umowy z Rafałem Formelą.

Już wkrótce pojawi się pełen harmonogram tegorocznych zawodów, w których weźmie udział Rafał. Życzymy wielu sukcesów i wielokrotnych zwycięstw w nadchodzącym sezonie!

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 01.05.2022 nastąpiła zmiana danych rejestrowych do faktur. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.