Omida Logistics sponsorem nagród VII edycji speakers corner

Omida Logistics sponsorem nagród VII edycji speakers corner | Omida Logistics

Omida Logistics sponsorem nagród VII edycji speakers corner

17 marca odbyła się już VII edycja wydarzenia Speakers Corner — kącika mówców, który stanowi forum dla swobodnych wypowiedzi pod warunkiem stosowania się do szeroko pojętej netykiety.

Kącik mówców pojawia się raz w roku w auli V LO i każdorazowo przyciąga przemawiających prezentujących kunszt retoryczny, zdradzających poglądy i dzielących się wiedzą na wybrany temat.

Omida Logistics fundatorem nagród

Podczas tej edycji Omida Logistics miała przyjemność ufundowania nagród dla zwycięzców. Organizatorem wydarzenia było V Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku wraz z nauczycielką języka angielskiego pp. Katarzyna Tusk-Olcza.

Gratulujemy zwycięzcą i czekamy na kolejne edycje tej imprezy!

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.