Omida Group w najnowszym wydaniu Forbes

Omida Group w najnowszym wydaniu Forbes | Omida Logistics

Innowacje w transporcie - Omida Group w Forbes 2021

Omida Group w jesiennym wydaniu Forbes! W najnowszym wydaniu listopad 2021 wywiadu udzielili Bartłomiej Glinka CEO Omida oraz Marek Rostkowski CEO Omida.
Prezesi wskazują jakie cele zrealizowała Grupa Omida przez ostatnie 10 lat oraz jakie innowacje w branży TSL wprowadzimy na przestrzeni kolejnych lat. Omida Group w roku 2021 ma zamiar osiągnąć pułap 1 miliarda złotych przychodów. Prezesi zapowiadają, że celem na rok 2022 jest osiągnięcie 1,5 miliarda przychodów.

Omida Group - Polska Firma Transportowa

Odważne działania Grupy Omida i rozbudowa struktury firmy umożliwią w przyszłości stać się Omida Group najbardziej rozpoznawalną polską marką w branży TSL. “Od początku wiemy, że razem możemy więcej” - mówi Marek Rostkowski. Stawiamy na ludzi i ich kompetencje. Bez wątpienia specjalizacja spółek należących do Grupy Omida oraz dywersyfikacja portfela klientów sprawia, że Omida Group jest w czołówce polskich firm transportowych.

Obsługa logistyczna ecommerce - razem możemy więcej

W najnowszym wydaniu Forbes Prezesi Omida podkreślają, iż hasłem przewodnim firmy jest “TOGETHER WE ARE STRONG”. W ten sposób Omida Logistics, przy współpracy z Omida Sea And Air oraz Virtus Logistics, przygotowała przestrzeń magazynową pod Warszawą. “Odpowiadamy dzięki temu na potrzeby wielu sklepów internetowych, które samodzielnie nie są w stanie obsłużyć rosnącej liczby zamówień” - mówi Marek Rostkowski. Jesteśmy gotowi na podjęcie współpracy ze sklepami ecommerce, które chcą zlecić procesy logistyczne ecommerce związane z obsługą sklepu online. Powstałe centrum logistyczne w Warszawie oferuje obsługę wysyłek, pakowanie, fullfillment, obsługę zwrotów i reklamacji oraz inne usługi na życzenie klienta. “Nasze usługi fullfilmentowe i system WMS to klucz do zadowolenia sklepów internetowych i ich klientów” mówi Bartłomiej Glinka. Jak wskazuje Omida Group w magazynie Forbes, z roku na rok oferta grupy powiększa się o kolejne innowacyjne rozwiązania w transporcie. Te i wiele innych rozwiązań proponowanych przez Grupę Omida, napędza zespół do dalszych działań i realizacji tych największych planów.

To kolejny raz, gdy nasza firma ukazuje się na łamach miesięcznika Forbes. “Mamy bardzo duże ambicje związane z rozbudową struktury i wprowadzeniem innowacji w transporcie” stwierdza Bartłomiej Glinka. Cieszymy się, że możemy tworzyć silną, rozpoznawalną polską markę TSL.

Przeczytaj również

Omida Group kolejny raz na liście Diamentów Forbes 2023 | Omida Logistics

Omida Group kolejny raz na liście Diamentów Forbes 2023

Omida Group w najnowszym wydaniu miesięcznik Forbes. Stawiamy na innowacje w transporcie.

Omida Group umacnia pozycje na rynku TSL | Omida Logistics

Omida Group umacnia pozycje na rynku TSL

Dzisiaj Omida Group należy do czołówki firm transportowych w Polsce.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone