Omida Group w najnowszym wydaniu Forbes

Omida Group w najnowszym wydaniu Forbes | Omida Logistics

Innowacje w transporcie - Omida Group w Forbes 2021

Omida Group w jesiennym wydaniu Forbes! W najnowszym wydaniu listopad 2021 wywiadu udzielili Bartłomiej Glinka CEO Omida oraz Marek Rostkowski CEO Omida.
Prezesi wskazują jakie cele zrealizowała Grupa Omida przez ostatnie 10 lat oraz jakie innowacje w branży TSL wprowadzimy na przestrzeni kolejnych lat. Omida Group w roku 2021 ma zamiar osiągnąć pułap 1 miliarda złotych przychodów. Prezesi zapowiadają, że celem na rok 2022 jest osiągnięcie 1,5 miliarda przychodów.

Omida Group - Polska Firma Transportowa

Odważne działania Grupy Omida i rozbudowa struktury firmy umożliwią w przyszłości stać się Omida Group najbardziej rozpoznawalną polską marką w branży TSL. “Od początku wiemy, że razem możemy więcej” - mówi Marek Rostkowski. Stawiamy na ludzi i ich kompetencje. Bez wątpienia specjalizacja spółek należących do Grupy Omida oraz dywersyfikacja portfela klientów sprawia, że Omida Group jest w czołówce polskich firm transportowych.

Obsługa logistyczna ecommerce - razem możemy więcej

W najnowszym wydaniu Forbes Prezesi Omida podkreślają, iż hasłem przewodnim firmy jest “TOGETHER WE ARE STRONG”. W ten sposób Omida Logistics, przy współpracy z Omida Sea And Air oraz Virtus Logistics, przygotowała przestrzeń magazynową pod Warszawą. “Odpowiadamy dzięki temu na potrzeby wielu sklepów internetowych, które samodzielnie nie są w stanie obsłużyć rosnącej liczby zamówień” - mówi Marek Rostkowski. Jesteśmy gotowi na podjęcie współpracy ze sklepami ecommerce, które chcą zlecić procesy logistyczne ecommerce związane z obsługą sklepu online. Powstałe centrum logistyczne w Warszawie oferuje obsługę wysyłek, pakowanie, fullfillment, obsługę zwrotów i reklamacji oraz inne usługi na życzenie klienta. “Nasze usługi fullfilmentowe i system WMS to klucz do zadowolenia sklepów internetowych i ich klientów” mówi Bartłomiej Glinka. Jak wskazuje Omida Group w magazynie Forbes, z roku na rok oferta grupy powiększa się o kolejne innowacyjne rozwiązania w transporcie. Te i wiele innych rozwiązań proponowanych przez Grupę Omida, napędza zespół do dalszych działań i realizacji tych największych planów.

To kolejny raz, gdy nasza firma ukazuje się na łamach miesięcznika Forbes. “Mamy bardzo duże ambicje związane z rozbudową struktury i wprowadzeniem innowacji w transporcie” stwierdza Bartłomiej Glinka. Cieszymy się, że możemy tworzyć silną, rozpoznawalną polską markę TSL.

Więcej artykułów
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności