Omida Group umacnia pozycje na rynku TSL

Omida Group umacnia pozycje na rynku TSL | Omida Logistics

Duży może więcej

W najnowszej publikacji na portalu Business Insider - Prezesi Omida Group Bartłomiej Glinka i Marek Rostkowski opowiedzieli o sukcesach Omida Group.

Omida Group umacnia swoja pozycję - Artykuł na Business Insider

"Omida ma bardzo konkretne plany na najbliższy czas. Niedawno przedstawili produkt dedykowany dla sektora ecommerce. To propozycja dla dynamicznie rozwijających się sklepów internetowych. Omida Logistics, przy współpracy z Omidą Sea & Air oraz Virtusem Logistics, przygotowała przestrzeń magazynową, która jest zlokalizowana pod Warszawą. Powstało tam centrum logistyczne, w którym obsługiwane są sklepy internetowe."

Dowiedź się więcej z publikacji.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.