Nowy oddział operacyjno-handlowy w Chojnicach

Nowy oddział operacyjno-handlowy w Chojnicach | Omida Logistics

Fuzja AgriLog z Omida S.A. - wynikiem fuzji jest rozpoczęcie pracy nowego oddziału specjalizującego się w transporcie materiałów sypkich.

Nie zwalniamy tempa i po bardzo dobrym 2021 roku uruchamiamy kolejne oddziały Omida Logistics. Rozbudowa działów i kolejnych miejsc pracy w strategicznych na mapie naszego kraju lokalizacjach to element rozwoju naszej organizacji. Posiadamy ponad 20 oddziałów w całej Polsce.

chojnice Fot. Piotr Grabski

Oddział w Chojnicach - specjalizacja transport materiałów sypkich

Nowy oddział w Chojnicach specjalizuje się w transporcie towarów sypkich takich jak: zboża, śruty, węgiel oraz nawozy samochodami typu: wywrotka z szybrem i klapodrzwiami (o kubaturze od 30m³ do 70m³), silos, walkingfloor (o kubaturze do 95m3).

Nowemu oddziałowi życzymy wielu sukcesów! Together We Are Strong

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.