Wkrótce kolejne 6000 m2 w naszym magazynie w Wypędach

Wkrótce kolejne 6000 m2 w naszym magazynie w Wypędach | Omida Logistics

Kolejne 6000 m2 magazynu

Magazyn Omida Group w Wypędach pod Warszawą powiększa się. Dzięki naszemu zespołowi prawie całość miejsc paletowych, które przygotowaliśmy na towary naszych Klientów jest już wykorzystana.

Dla nowych Klientów przygotowujemy kolejne 6000 m2 powierzchni magazynowej klasy A w Wypędach pod Warszawą.

Magazyn Omida Group

Chcesz dowiedzieć się jak możemy rozwinąć Twój e-biznes? Przekaż nam całość procesów logistycznych. Dowiedź się o kompleksowych usługach w obszarze logistyki e-commerce.

Interesuje Cię logistyka kontraktowa? Gwarantujemy ci optymalizację procesów biznesowych, dzięki magazynom zarządzanym najnowszą technologią.

IMG 4377-min

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.