Jubileusz Bartka z Oddziału Kórnik

Jubileusz Bartka z Oddziału Kórnik | Omida Logistics

Jubileusz Bartka w Omida Logistics

Zastanawiacie się, jak pracuje się w Omida Logistics? W skrócie to czas: ▶ bardzo intensywny = (Bartek pracuje nad 2 nowymi projektami), ▶ ciekawy = (Bartek właśnie otwiera oddział międzynarodowy), ▶ szybki = (Bartek to wszystko zrobił w 3 lata!), ▶ i przyjemny = (u nas poznasz bardzo ciekawych ludzi!). Sami zobaczcie, jak Bartek opowiada o pracy w naszej firmie i dlaczego tak ważna jest praca zespołowa. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla Artura, Krystyny i Jagody. 💪 Bartek, dziękujemy za bardzo ciekawy wywiad! Chcesz do nas dołączyć? Napisz do nas hr@omida.pl Together We Are Strong! #OmidaLogistics #Wywiad #OmidaTeam #DołączDoSilnejMarki

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2022
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 01.05.2022 nastąpiła zmiana danych rejestrowych do faktur. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.