Jubileusz 10-lecia Pawła i Krzysztofa z Omida Logistics

Jubileusz 10-lecia Pawła i Krzysztofa z Omida Logistics | Omida Logistics

▶ Co to był za piątek! Świętowaliśmy potrójnie! Obchodziliśmy Jubileusz 10-lecia pracy Krzysztofa - Kierownika Spedycji Międzynarodowej oraz Pawła - Dyrektora Finansowego. 🎉 W ten sam dzień udało nam się zaśpiewać 100-lat Darkowi, który obchodził swoje urodziny!

▶ Krzysztof, dziękujemy za 10-lat razem i czekamy na kolejne Twoje Jubileusze! 😁 ▶ Paweł, jeszcze raz ogromne podziękowania za 10-lat i widzimy się na kolejnym Jubileuszu! Piękne emocje i cudowne chwile! Wspaniali goście, tort, oklaski, szampan i nagrania video, które niebawem ukażą się na naszych mediach społecznościowych oraz firmowym blogu. 🎥 Coś wspaniałego! Nie możemy doczekać się kolejnych Jubileuszy! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! 💚 #TogetherWeAreStrong

Jubileusz Pawla

Jubileusz Krzysztofa

Przeczytaj również

Jubileusz 10-lecia Natalii | Omida Logistics

Jubileusz 10-lecia Natalii

Wspólnie z Natalią z gdyńskiego oddziału świętowaliśmy jej okrągły jubileusz pracy.

Jubileusz 3-lecia Katarzyny | Omida Logistics

Jubileusz 3-lecia Katarzyny

Obchodzimy Jubileusze pracowników Omida Logistics! Dbamy o nasze zespół i wiemy, jak ważne są wspólne chwile. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Jubileusz 5-lecia Sebastiana | Omida Logistics

Jubileusz 5-lecia Sebastiana

Obchodzimy Jubileusze pracowników Omida Logistics! Dbamy o nasze zespół i wiemy, jak ważne są wspólne chwile. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Jubileusz 5-lecia Alberta | Omida Logistics

Jubileusz 5-lecia Alberta

Obchodzimy Jubileusze pracowników Omida Logistics! Dbamy o nasze zespół i wiemy, jak ważne są wspólne chwile. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone