IV edycja akcji charytatywnej V LO w Gdańsku Oliwie "Książkowa Pomoc"

IV edycja akcji charytatywnej V LO w Gdańsku Oliwie "Książkowa Pomoc" | Omida Logistics

IV edycja Akcji - Książkowa Pomoc

Zapraszamy do włączenia się w akcję charytatywną pt. „Książkowa pomoc”, której celem jest wsparcie Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku.

Do 20 maja zbieramy książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych - używane i nowe, które będą podczas festynu sprzedawane przez organizatorów. W tym roku pieniądze z akcji charytatywnej zbierane są na urządzenie wspomagające terapię oddechową u noworodków i niemowląt.

Zachęcamy do przesyłania do nas książek, które już przeczytaliście! Mogą wesprzeć tych najbardziej potrzebujących :) Zbieramy książki w dziele BOK w centrali Omida Logistics w Gdańsku. Każdy, kto chciałby wziąć udział a jest spoza Trójmiasta prosimy o kontakt na adres marketing@omida.pl

Wspaniały kiermasz książek z atrakcjami i sprzedaż książek 4 czerwca

IV edycja akcji charytatywnej odbędzie się 4 czerwca (sobota) od 10:00 do 14:00 w budynku V LO w Gdańsku Oliwie przy ul. Polanki 130. Podczas akcji odbędzie się rodzinny kiermasz książek zebranych przez uczniów oraz pracowników firm z całego Trójmiasta. Za fundusze zebrane podczas zeszłorocznej edycji udało się zakupić pompę infuzyjną oraz nebulizatory dla Oddziału nr 5 (oddział niemowlęcy i neonatologiczny).

Wspieramy akcję wraz z pozostałymi patronami wydarzenia! Serdecznie zachęcamy całą społeczność do wzięcia udziału w akcji o szlachetnym celu.

Together We Are Strong

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.