Nowa platforma dla pracowników HCM Omida

Nowa platforma dla pracowników HCM Omida   | Omida Logistics

Z radością informujemy, że w odpowiedzi na potrzeby wyrażone przez zespół OMIDA w badaniu Great Place to Work uruchomiliśmy firmową platformę on-line. Platforma jest dedykowana wyłącznie dla członków naszej organizacji i ma na celu stworzenie wspólnej przestrzeni do efektywnej wymiany wiedzy oraz informacji. 🌐

Jakie funkcjonalności oferuje platforma dla nowych i obecnych Pracowników w Grupie OMIDA?

Dostęp do Szkoleń i Działań Rozwojowych: Możliwość skorzystania z szerokiej gamy szkoleń, które wspierają profesjonalny rozwój i otwierają nowe ścieżki kariery w ramach Grupy. 📈

Skoncentrowana Baza Wiedzy: Dostęp do niezbędnych informacji i dokumentów w jednym, zorganizowanym miejscu, zapewniającym wysoką jakość i spójny standard procesów w całej organizacji. 📚

Komunikator i Kanały Dyskusyjne: Nowoczesne kanały komunikacji i narzędzia dyskusyjne sprzyjają lepszemu przepływowi informacji i idei między różnymi działami i markami grupy. 💬

Elastyczność i Dostępność: Platforma HCM jest dostępna niezależnie od miejsca i czasu, co pozwala na sprawną pracę bez względu na warunki.

Bezpieczeństwo: Zapewniamy najwyższy poziom ochrony danych, co jest naszym priorytetem w każdym aspekcie działalności Grupy.

Wierzymy, że system HCM będzie cennym wsparciem w dążeniu do doskonałości operacyjnej i zawodowej dla naszego Zespołu. Platforma pracownicza jest miejscem, gdzie nasze wartości – innowacyjność, współpraca, doskonalenie i bezpieczeństwo – znajdują swoje praktyczne odzwierciedlenie. To tutaj nasz Zespół może dzielić się swoimi osiągnięciami, wymieniać doświadczenia z kolegami z różnych działów i uczestniczyć w tworzeniu kultury organizacyjnej, która jest dynamiczna, otwarta i wspierająca.

Jeśli jesteś Pracownikiem OMIDA Group, zapraszamy do sprawdzenia już teraz, co platforma HCM Deck ma do zaoferowania.

Jak się zalogować?

Prosimy kliknąć w link: https://omida-group.hcmdeck.com

Przypominamy, że konta są dostępne dla pracowników Omida Logistics.

Podsumowując, HCM Deck jest nie tylko symbolem nowoczesności, ale przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem, które ma bezpośredni wpływ na komfort i satysfakcję z pracy. To szansa na lepszą organizację pracy, większe możliwości rozwoju zawodowego oraz budowanie silnej, współpracującej społeczności w ramach OMIDA Group.

Zachęcamy także naszych Partnerów Biznesowych oraz Klientów do śledzenia postępów w naszej organizacji, gdyż platforma HCM Deck jest obiecującym przykładem naszego zaangażowania w ciągłe ulepszanie jakości usług i pracy. To świadectwo naszej gotowości do inwestowania w technologie, które przynoszą wymierne korzyści zarówno naszym pracownikom, jak i klientom, a co za tym idzie — całemu ekosystemowi biznesowemu, z którym każdego dnia współtworzymy lepszą przyszłość.

Z niecierpliwością oczekujemy na Wasze pierwsze wrażenia i opinie na kanałach dyskusyjnych, które są dla nas nieocenionym źródłem wiedzy i inspiracji do dalszych działań.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.