Nowa platforma dla pracowników HCM Omida

Nowa platforma dla pracowników HCM Omida  | Omida Logistics

  Z radością informujemy, że w odpowiedzi na potrzeby wyrażone przez zespół OMIDA w badaniu Great Place to Work uruchomiliśmy firmową platformę on-line. Platforma jest dedykowana wyłącznie dla członków naszej organizacji i ma na celu stworzenie wspólnej przestrzeni do efektywnej wymiany wiedzy oraz informacji. 🌐

  Jakie funkcjonalności oferuje platforma dla nowych i obecnych Pracowników w Grupie OMIDA?

  Dostęp do Szkoleń i Działań Rozwojowych: Możliwość skorzystania z szerokiej gamy szkoleń, które wspierają profesjonalny rozwój i otwierają nowe ścieżki kariery w ramach Grupy. 📈

  Skoncentrowana Baza Wiedzy: Dostęp do niezbędnych informacji i dokumentów w jednym, zorganizowanym miejscu, zapewniającym wysoką jakość i spójny standard procesów w całej organizacji. 📚

  Komunikator i Kanały Dyskusyjne: Nowoczesne kanały komunikacji i narzędzia dyskusyjne sprzyjają lepszemu przepływowi informacji i idei między różnymi działami i markami grupy. 💬

  Elastyczność i Dostępność: Platforma HCM jest dostępna niezależnie od miejsca i czasu, co pozwala na sprawną pracę bez względu na warunki.

  Bezpieczeństwo: Zapewniamy najwyższy poziom ochrony danych, co jest naszym priorytetem w każdym aspekcie działalności Grupy.

  Wierzymy, że system HCM będzie cennym wsparciem w dążeniu do doskonałości operacyjnej i zawodowej dla naszego Zespołu. Platforma pracownicza jest miejscem, gdzie nasze wartości – innowacyjność, współpraca, doskonalenie i bezpieczeństwo – znajdują swoje praktyczne odzwierciedlenie. To tutaj nasz Zespół może dzielić się swoimi osiągnięciami, wymieniać doświadczenia z kolegami z różnych działów i uczestniczyć w tworzeniu kultury organizacyjnej, która jest dynamiczna, otwarta i wspierająca.

  Jeśli jesteś Pracownikiem OMIDA Group, zapraszamy do sprawdzenia już teraz, co platforma HCM Deck ma do zaoferowania.

  Jak się zalogować?

  Prosimy kliknąć w link: https://omida-group.hcmdeck.com

  Przypominamy, że konta są dostępne dla pracowników Omida Logistics.

  Podsumowując, HCM Deck jest nie tylko symbolem nowoczesności, ale przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem, które ma bezpośredni wpływ na komfort i satysfakcję z pracy. To szansa na lepszą organizację pracy, większe możliwości rozwoju zawodowego oraz budowanie silnej, współpracującej społeczności w ramach OMIDA Group.

  Zachęcamy także naszych Partnerów Biznesowych oraz Klientów do śledzenia postępów w naszej organizacji, gdyż platforma HCM Deck jest obiecującym przykładem naszego zaangażowania w ciągłe ulepszanie jakości usług i pracy. To świadectwo naszej gotowości do inwestowania w technologie, które przynoszą wymierne korzyści zarówno naszym pracownikom, jak i klientom, a co za tym idzie — całemu ekosystemowi biznesowemu, z którym każdego dnia współtworzymy lepszą przyszłość.

  Z niecierpliwością oczekujemy na Wasze pierwsze wrażenia i opinie na kanałach dyskusyjnych, które są dla nas nieocenionym źródłem wiedzy i inspiracji do dalszych działań.

  Przeczytaj również

  Wesołych Świąt Wielkanocnych | Omida Logistics

  Wesołych Świąt Wielkanocnych

  Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! | Omida Logistics

  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

  Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA! | Omida Logistics

  Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

  Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

  Gala Operatora Logistycznego 2023 | Omida Logistics

  Gala Operatora Logistycznego 2023

  W dniu 30 listopada 2023 roku odbyła się Gala Operatora Logistycznego 2023, na której Omida Logistics otrzymała wyróżnienie.

  Więcej artykułów

  Newsletter

  Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

  Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
   • PolskiEnglishEspañolRomână
  Omida Logistics Sp. z o.o.
  Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
  | Wszelkie prawa zastrzeżone
  Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

  Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.