Nowa platforma dla pracowników HCM Omida

Nowa platforma dla pracowników HCM Omida   | Omida Logistics

Z radością informujemy, że w odpowiedzi na potrzeby wyrażone przez zespół OMIDA w badaniu Great Place to Work uruchomiliśmy firmową platformę on-line. Platforma jest dedykowana wyłącznie dla członków naszej organizacji i ma na celu stworzenie wspólnej przestrzeni do efektywnej wymiany wiedzy oraz informacji. 🌐

Jakie funkcjonalności oferuje platforma dla nowych i obecnych Pracowników w Grupie OMIDA?

Dostęp do Szkoleń i Działań Rozwojowych: Możliwość skorzystania z szerokiej gamy szkoleń, które wspierają profesjonalny rozwój i otwierają nowe ścieżki kariery w ramach Grupy. 📈

Skoncentrowana Baza Wiedzy: Dostęp do niezbędnych informacji i dokumentów w jednym, zorganizowanym miejscu, zapewniającym wysoką jakość i spójny standard procesów w całej organizacji. 📚

Komunikator i Kanały Dyskusyjne: Nowoczesne kanały komunikacji i narzędzia dyskusyjne sprzyjają lepszemu przepływowi informacji i idei między różnymi działami i markami grupy. 💬

Elastyczność i Dostępność: Platforma HCM jest dostępna niezależnie od miejsca i czasu, co pozwala na sprawną pracę bez względu na warunki.

Bezpieczeństwo: Zapewniamy najwyższy poziom ochrony danych, co jest naszym priorytetem w każdym aspekcie działalności Grupy.

Wierzymy, że system HCM będzie cennym wsparciem w dążeniu do doskonałości operacyjnej i zawodowej dla naszego Zespołu. Platforma pracownicza jest miejscem, gdzie nasze wartości – innowacyjność, współpraca, doskonalenie i bezpieczeństwo – znajdują swoje praktyczne odzwierciedlenie. To tutaj nasz Zespół może dzielić się swoimi osiągnięciami, wymieniać doświadczenia z kolegami z różnych działów i uczestniczyć w tworzeniu kultury organizacyjnej, która jest dynamiczna, otwarta i wspierająca.

Jeśli jesteś Pracownikiem OMIDA Group, zapraszamy do sprawdzenia już teraz, co platforma HCM Deck ma do zaoferowania.

Jak się zalogować?

Prosimy kliknąć w link: https://omida-group.hcmdeck.com

Przypominamy, że konta są dostępne dla pracowników Omida Logistics.

Podsumowując, HCM Deck jest nie tylko symbolem nowoczesności, ale przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem, które ma bezpośredni wpływ na komfort i satysfakcję z pracy. To szansa na lepszą organizację pracy, większe możliwości rozwoju zawodowego oraz budowanie silnej, współpracującej społeczności w ramach OMIDA Group.

Zachęcamy także naszych Partnerów Biznesowych oraz Klientów do śledzenia postępów w naszej organizacji, gdyż platforma HCM Deck jest obiecującym przykładem naszego zaangażowania w ciągłe ulepszanie jakości usług i pracy. To świadectwo naszej gotowości do inwestowania w technologie, które przynoszą wymierne korzyści zarówno naszym pracownikom, jak i klientom, a co za tym idzie — całemu ekosystemowi biznesowemu, z którym każdego dnia współtworzymy lepszą przyszłość.

Z niecierpliwością oczekujemy na Wasze pierwsze wrażenia i opinie na kanałach dyskusyjnych, które są dla nas nieocenionym źródłem wiedzy i inspiracji do dalszych działań.

Przeczytaj również

Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite | Omida Logistics

Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite

Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite podpisały list intencyjny, rozpoczynający proces zjednoczenia trzech spółek portfelowych OMIDA Group

Zjazd Kierowników OMIDA Group 2024, czyli coroczne podsumowanie i prezentacja aktualnej strategii | Omida Logistics

Zjazd Kierowników OMIDA Group 2024, czyli coroczne podsumowanie i prezentacja aktualnej strategii

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło liderów naszych spółek partnerskich, by omówić strategiczne kierunki rozwoju oraz podsumować dotychczasowe osiągnięcia.

Wesołych Świąt Wielkanocnych  | Omida Logistics

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!  | Omida Logistics

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone