Gala Operatora Logistycznego 2023

Gala Operatora Logistycznego 2023 | Omida Logistics

  W dniu 30 listopada 2023 roku odbyła się Gala Operatora Logistycznego 2023, na której Omida Logistics otrzymała wyróżnienie. Jako część Omida Group — Integratora Logistycznego, który z dumą działa na rynku w sektorze TSL, Omida Logistics otrzymując nagrodę, zyskała potwierdzenie, że nasza strategia odpowiada na potrzebny naszych Klientów. Zyskane zaufanie Klientów oraz Partnerów Biznesowych jest motywacją do dalszego rozwoju oraz pracy nad rozwiązaniami transportowymi oraz logistycznymi, które wprowadzamy do naszej oferty. Dziękujemy organizatorom za tworzenie tej ważnej inicjatywy, jakim jest Badanie Operator Logistyczny.

  Gala Operatora Logistycznego 2023 - Omida Logistics

  Gala Operatora Logistycznego 2023 - Omida Logistics

  Gala Operatora Logistycznego 2023 - Omida Logistics

  Gala Operatora Logistycznego 2023 - Omida Logistics

  Gala Operatora Logistycznego 2023 - Omida Logistics

  Gala Operatora Logistycznego 2023 - Omida Logistics

  Przeczytaj również

  Wesołych Świąt Wielkanocnych | Omida Logistics

  Wesołych Świąt Wielkanocnych

  Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! | Omida Logistics

  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

  Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA! | Omida Logistics

  Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

  Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

  Jesteśmy obecni na TransLogistica 2023 | Omida Logistics

  Jesteśmy obecni na TransLogistica 2023

  TransLogistica to coroczne, wyjątkowe święto w branży transportu i logistyki w Polsce.

  Więcej artykułów

  Newsletter

  Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

  Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
   • PolskiEnglishEspañolRomână
  Omida Logistics Sp. z o.o.
  Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
  | Wszelkie prawa zastrzeżone
  Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

  Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.