Daniel Franke obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego Grupy OMIDA S.A.

Daniel Franke obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego Grupy OMIDA S.A. | Omida Logistics

Daniel Franke obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego Grupy OMIDA S.A.

Daniel Franke obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego Grupy OMIDA S.A. i jednocześnie zostaje powołany na Członka Zarządu Grupy OMIDA, dołączając do Bartłomieja Glinki i Marka Rostkowskiego. Cele, jakie stoją przed nowym członkiem Zarządu, zostały określone w strategii przyjętej na lata 2022-2026 i uwzględniają dalszy dynamiczny rozwój Grupy OMIDA, zwiększenie struktur logistyki kontraktowej oraz obecności za granicą, a także zaangażowanie w dalszą digitalizację procesów operacyjnych spółek Grupy OMIDA.

Daniel Franke jest związany z sektorem logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw od ponad 20 lat. Rozpoczynał swoją karierę w Grupie DB Schenker, gdzie był odpowiedzialny za pozyskanie i wdrożenie pierwszych dużych projektów z obszaru logistyki kontraktowej.

W kolejnych latach, pracując w światowej centrali firmy w Essen, w departamencie Corporate Conntract Logistic/Supply Chain Management nadzorował duże wdrożenia i start-upy realizowane w kilku krajach południowej i zachodniej Europy. W 2010 roku dołączył do Rohlig Suus Logistics jako CEO i członek zarządu, gdzie odpowiadał m.in. za przekształcenie produktów Logistyki Kontraktowej i Drobnicy Krajowej w dochodowe i najszybciej rozwijające się sektory firmy, a także za wdrożenie nowej architektury korporacyjnej wraz z wymianą wszystkich kluczowych systemów IT.

Od 2018 roku jako Dyrektor Generalny FM Logistic na Europę Centralną kierował działalnością magazynową, co-packingową i transportem w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, był m.in. odpowiedzialny za opracowanie i implementację kompleksowej strategii Omichannel i kilkuset procentowy wzrost liczby zleceń w tym obszarze. Teraz jako Dyrektor Zarządzający wykorzysta swoje doświadczenie w strukturach OMIDA S.A.

Rozwój Grupy Omida 2022-2026

W ostatnich latach Grupa OMIDA dynamicznie rozwinęła swój profil produktów, osiągając spektakularne wzrosty przychodów we wszystkich spółkach i liniach produktowych i tym samym dołączając do czołówki operatorów logistycznych w kraju. W tym roku Grupa przekroczy 1,5 miliarda złotych przychodu. Dołączenie Daniela Franke do OMIDA jest ważnym krokiem w kierunku realizacji przyjętej strategii na lata 2022-2026.

Przeczytaj również

Wesołych Świąt Wielkanocnych  | Omida Logistics

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!  | Omida Logistics

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!  | Omida Logistics

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

Gala Operatora Logistycznego 2023 | Omida Logistics

Gala Operatora Logistycznego 2023

W dniu 30 listopada 2023 roku odbyła się Gala Operatora Logistycznego 2023, na której Omida Logistics otrzymała wyróżnienie.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.