Ambasadorka Zofia Chrzan najlepszą pływaczką XI Ogólnopolskich Zawodów Pływackich

Ambasadorka Zofia Chrzan najlepszą pływaczką XI Ogólnopolskich Zawodów Pływackich | Omida Logistics

Ambasadorka Omida - Zofia Chrzan, popłynęła po zwycięstwo

W sobotę, 16 października na pływalni Akademickiego Centrum Sportu przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni odbyły się XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie: ,,Gdyńskie Delfinarium”. Nasza Ambasadorka Zofia Chrzan niewątpliwie zdeklasowała swoją konkurencję. Zosia pokonała przede wszystkim tor w przepięknym stylu na 100 metrów stylem klasycznym. Rodzina, przyjaciele, trener oraz Omida Team, od samego początku zawodów kibicowali Zosii, trzymając kciuki za jej zwycięstwo. Warto wspomnieć, że nasza Ambasadorka została również okrzyknięta najlepszą zawodniczką w swojej kategorii wiekowej.

OmidaTeam wspiera najlepszych

Cieszymy się, że w najbliższym czasie pomożemy zdolnej pływaczce w zakupie profesjonalnego sprzętu oraz będziemy towarzyszyć w drodze przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu! Zofia Chrzan jest niesamowicie utalentowaną osobą, dlatego chcemy pomóc jej w dotarciu na szczyt. Wiemy, że Zosia dzięki swojej ciężkiej pracy i pasji osiągnie sukces, dlatego zespół Omida Logistics trzyma kciuki za następne zawody.

Przeczytaj również

Wesołych Świąt Wielkanocnych  | Omida Logistics

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!  | Omida Logistics

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!  | Omida Logistics

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

Gala Operatora Logistycznego 2023 | Omida Logistics

Gala Operatora Logistycznego 2023

W dniu 30 listopada 2023 roku odbyła się Gala Operatora Logistycznego 2023, na której Omida Logistics otrzymała wyróżnienie.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.