Zwiększenie powierzchni naszego magazynu do 11 000 m2

Zwiększenie powierzchni naszego magazynu do 11 000 m2 | Omida Logistics

Zwiększamy powierzchnię naszego magazynu!

Nasz magazyn w Wypędach zwiększył swoją powierzchnię do 11 000 m2! Takie działanie bez wątpienia wpłynie na możliwości logistyczne oraz zwiększy potencjał ładunkowy magazynu. Rozwój powierzchni magazynowej obrazuje, jak szybko rozwija się branża TSL.

Dowiedz się więcej o branży E-commerce!

Aby zadbać o rozwój i sprawne działania magazynowe przekaż nam swoje procesy logistyczne. Wykorzystujemy najnowsze technologie, które odpowiadają za ogół działań związanych z kompletacją, procesami logistycznymi oraz obniżeniem kosztów naszych klientów. Co więcej, aby zapoznać się z procesami magazynowymi, sprawdź nasz wpis, w którym informujemy o kompleksowych usługach w obszarze logistyki e-commerce w magazynie Omida.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.