Uzyskanie certyfikatów ISO

Uzyskanie certyfikatów ISO | Omida Logistics
Certyfikaty ISO - Omida Logistics

Motywacja wprowadzenia standardu ISO najczęściej związana jest z wymaganiami, z jakimi trzeba się zmierzyć w planowaniu łańcuchów dostaw, uwzględniając takie aspekty jak spełnianie wymagań klientów oraz ekologia.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Omida Logistics przeszła pozytywnie audyt certyfikacji ISO 9001 oraz ISO 14001.

Czym jest Norma ISO 9001?

Norma ISO jest jednym z wielu dokumentów utrzymywanych przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, znaną także jako organizacja ISO. ISO 9001 jako jedna z wielu norm ISO jest zbiorem wymagań, które definiują tworzenie i utrzymanie systemu zarządzania jakością dla firmy. Otrzymana kolekcja procedur, procesów, zasad i zapisów zostaje zatwierdzona przez zewnętrzną organizację, gdy firma wykazuje audytorom certyfikującym, że wszystkie systemy w firmie spełniają wszystkie wymagania. Podstawą do uzyskania certyfikatu ISO 9001 jest spełnienie wymagań klientów i poprawa zarówno satysfakcji klienta, jak i systemu zarządzania jakością.

Co to jest ISO 14001?

ISO 14001 to główny standard dotyczący systemów zarządzania środowiskowego. Funkcjonuje na podstawie międzynarodowych standardów i stanowi potwierdzenie konsekwentnego wdrażania wszystkich elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu organizacji na środowisko. Celem wdrożenia systemu środowiskowego w firmie opartego na normie ISO 14001 jest ciągłe doskonalenie i poprawa efektów działalności środowiskowej. Pozwala to także organizacji na przygotowanie się do reagowania w przypadku zagrożenia ekologicznego.

Oba te certyfikaty potwierdzają, że nasza firma świadczy usługi spedycyjno-transportowe na najwyższym poziomie w kraju i na rynkach zagranicznych. Uzyskane certyfikaty to dowód na to, że nasze systemy zarządzania są wydajne i spełniają najwyższe normy jakości oraz zrównoważonego rozwoju uwzględniając także aspekty związane z ekologią.

Przeczytaj również

Wesołych Świąt Wielkanocnych  | Omida Logistics

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!  | Omida Logistics

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!  | Omida Logistics

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

Gala Operatora Logistycznego 2023 | Omida Logistics

Gala Operatora Logistycznego 2023

W dniu 30 listopada 2023 roku odbyła się Gala Operatora Logistycznego 2023, na której Omida Logistics otrzymała wyróżnienie.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.