Omida w rankingu najlepszych firm z branży TSL w 2023 roku!

Omida w rankingu najlepszych firm z branży TSL w 2023 roku! | Omida Logistics

Znakomite wieści prosto z gali wręczenia nagród dla najlepszych firm z branży TSL w 2023 roku!

Omida Group na podium w 28 Rankingu TSL organizowanym przez Dziennik Gazety Prawnej.

Obejmujemy 3 miejsce w Polsce z kategorii przychody z głównej deklarowanej działalności - Spedycja Drogowa oraz wyróżnienie w kategorii przychody z działalności TSL 2022.

Gala wręczenia nagród dla najlepszych firm z branży TSL w 2023 roku!

Ten sukces i rosnąca widoczność Omida Group są efektem wspólnej pracy i zaangażowania wszystkich spółek wchodzących w skład grupy. Nasze spółki skupiają się na tworzeniu coraz większej wartości dla polskiego i światowego sektora TSL, co przyczynia się do umacniania pozycji Grupy Omida z roku na rok. Otrzymane nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich rankingach wzbudzają ogromną dumę wśród wszystkich członków Grupy Omida, jednocześnie stanowiąc motywację do dalszego rozwoju.

Serdecznie dziękujemy Damianowi Jaroszewskiemu za reprezentowanie nas na tegorocznej gali wręczenia nagród! Dziękujemy także naszym Klientom, Partnerom i całemu zespołowi Omida za wsparcie i zaufanie, które są kluczowe dla naszego sukcesu. Jesteśmy podekscytowani perspektywą dalszego rozwoju, wprowadzania innowacji i osiągania jeszcze większych celów w przyszłości.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.