27 Ranking TSL 2022 - odbieramy 2 nagrody

27 Ranking TSL 2022 - odbieramy 2 nagrody | Omida Logistics

27 Ranking TSL - Omida Group odbiera 2 nagrody

Nie zatrzymujemy się i w 27 rankingu TSL organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna odbieramy 2 nagrody. ▶ Wyróżnienie w kategorii Dynamika przychodów z działalności TSL w 2021 roku. ▶ Nagroda za III miejsce w kategorii Przychody z deklarowanej działalności głównej - spedycja morska/oceaniczna.

27 Ranking TSL

27 Ranking TSL

Siła Grupy

▶ Wysokie pozycje i widoczność Omida Group to zasługa wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy Omida - Omida Logistics, OMIDA SEA AND AIR S.A., Virtus Logistics Sp. z o.o., STARK LOG, Cargonite. Grupa z roku na rok rośnie w siłę, a poszczególne spółki skupiają się nad wnoszeniem coraz większej wartości w polski i światowy sektor TSL. ▶ Nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich rankingach napawają nas dumą i motywują do działania. Dziękujemy Damian Jaroszewski, za reprezentację na tegorocznym wręczeniu nagród! ▶ Brawa dla wszystkich zespołów Omida Group! Together We Are Strong

27 Ranking TSL

27 Ranking TSL

27 Ranking TSL

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.