Współpraca | Omida Logistics

Współpraca

Rozpocznij współpracę w zakresie transportu i logistyki z doświadczoną firmą TSL. Wyspecjalizowane usługi, dedykowany transport i dopasowanie do klienta.

Współpraca z firmą transportową godną zaufania

Usprawnij działalność firmy dzięki współpracy z Omida Logistics - topowej marki TSL w Europie. Rozpocznij współpracę w zakresie logistyki i transportu. Stawiamy na doświadczenie, dedykowane usługi transportowe oraz indywidualne podejście do wymagań partnera.

Wypełnij formularz i zostaw kontakt do siebie. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i dopasuje ofertę odpowiednią do Twojego produktu.

Szybkie Zapytanie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida S.A
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Spółka Akcyjna (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pllub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności