Szukasz pracy w TSL?

Skontaktuj się z nami!

TSL ACADEMY

Z myślą o rozwoju – TSL Academy

TSL Academy to specjalny program stworzony z myślą o wszystkich pracownikach Omida Group. Umożliwia doskonalenie swoich kwalifikacji oraz zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń.

 

W ramach TSL Academy odbywają się szkolenia, warsztaty oraz spotkania prowadzone przez najlepszych ekspertów, którzy dzieląc się swoją wiedzą, poszerzają kompetencje pracowników Omida Group.

 

Pracownicy, którzy korzystają z możliwości jakie daje program, wnoszą nową jakość do firmy i wpływają na jej dynamiczny rozwój i wzrost znaczenia Omida Group w branży TSL.

TSL ACADEMY

Wspieramy pasje!

 

Wiemy, że pasja to coś ogromnie ważnego. Nie tylko w pracy, ale również w codziennym życiu, dlatego staramy się ją wspierać jak tylko możemy. Z myślą o tym powstał projekt Omida Cyclo Team, który wspiera miłośników kolarstwa – profesjonalistów oraz amatorów. W jego ramach zachęcamy naszych pracowników do aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Wspieramy ich w startach w różnego rodzaju imprezach i zawodach, a także dofinansowujemy akcesoria niezbędne do uprawiania kolarstwa.

Lech Gruszka

Kierownik oddziału Poznań

Mając długoletnie doświadczenie, ale pracując bez możliwości dalszego rozwoju, zdecydowałam się na odmianę. Omida zachęciła mnie wizją: stawianie na ludzi, przyjazna atmosfera, wsparcie w realizacji własnych pomysłów, otwarte podejście do formy pracy. Moim celem było utworzenie w Poznaniu działu transportu krajowego. Od pierwszego dnia poczułem wsparcie w realizacji planów, co zaowocowało stworzeniem stabilnego. dochodowego działu o ugruntowanej pozycji. Omida właśnie dlatego jest wyjątkowa - każdy ma tu możliwość nieograniczonego rozwoju.

Karolina Ciesielczyk

District Director

Szukając nowych wyzwań w transporcie morskim trafiłam na firmę Omida. Początkowo bałam się, że tak młoda firma nie będzie w stanie mi nic zaproponować. Jednak po spotkaniu z Prezesami zdecydowałam się na współpracę. Pamiętam, że mój pierwszy dzień był pełen rożnych emocji. Wszyscy pracownicy byli zdeterminowani i zmotywowani, aby wspólnie tworzyć coś znaczącego. Omida dała mi więcej niż chciałam. Zawsze miałam ambicje, aby być kierownikiem, a obecnie piastuję stanowisko Dyrektora Oddziału. Zarządzam grupą ponad 20 osób i rozwijam produkt skandynawski. Omida uświadomiła mi jak ważne jest podejmowanie decyzji, za które trzeba wziąć pełną odpowiedzialność. Te doświadczenia rozwinęły moją pewność siebie, odwagę, ale również pokorę, aby móc zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, z którymi stykam się każdego dnia.

Michał Panfil

CEO Linkpoint

Związałem się z firmą Omida już na samym początku jej działalności. Odszedłem z dobrej zagranicznej korporacji, ponieważ wierzyłem, że mogę osiągnąć coś więcej, budując od podstaw nową historię. Zaryzykowałem i postawiłem wszystko na Omidę. Brałem udział w wielkim wyzwaniu, w którym każdy dzień dawał ogromną dawkę adrenaliny i nieograniczoną możliwość samorealizacji. Wspólna wiara w powodzenie całego przedsięwzięcia dodawała mi oraz Bartłomiejowi i Markowi sił do pracy. Początki były prawdziwą bitwą o pierwsze załadunki i pozytywne opinie. Na każdym kroku musieliśmy udowadniać klientom, że jesteśmy niesamowicie wiarygodni i stabilni, podczas gdy w trójkę siedzieliśmy w naszym pierwszym biurze, które znajdowało się w byłym budynku więzienia w Nowym Porcie, bez ogrzewania, witając zdziwionych kontrahentów w zacinającej się starej windzie i z wiecznie przypalonym obiadem z kantyny. Mimo wszystko dawaliśmy radę i patrzyliśmy, jak z każdym miesiącem wraz ze wzrostem zatrudnienia rozwijamy się najszybciej ze wszystkich firm z branży TSL. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w Omidzie postanowiłem spełnić do końca swoje marzenie i założyć własną firmę. Tak w 2013 roku powstał Linkpoint.

Chcesz pracować w transporcie i spedycji?
A może szukasz ciekawych szkoleń i warsztatów doszkalających?
Jeżeli tak, to zachęcamy do kontaktu.

WSPÓŁPRACUJEMY

Wyższa Szkoła Bankowa Gdańsk

ZAUFALI NAM

Thyssenkrupp Infiniti Michelin Berghoff Intermarche Bricomarche

Szukasz pracy w TSL?

Skontaktuj się z nami!